Чірков  Андрій

Чірков Андрій

Вік
41
Запорізька
Запоріжжя
Біографія

3 1991 року працював та постійно навчався у різних навчальних закладах але реальні знання відрізнялися від того, чому навчали в універсітетах та багато у чому суперечать від тих, що викладають у вищі. Працював директором у приватному підприємстві. 

3 2001року відкрили з дружиною власний сімейний бізнес, займався  автоперевезеннями, логістикою, фінансами, нерухомістю та іншим. 
Весь час  не припиняв самостійно навчатися всьому:  фізики, праву, аудиту,  слідкувати за постійно змінюючим законодавством. 
захоплююсь фізикою взаємодії людини з оточуючим світом.

3 2005-2006року почав писати книгу "невиліковних хвороб не існує, є не зрозуміли, на виправлені помилки",  2 тома
потім написана книга "Воля Бога" .

З зібраних матеріалів  було зроблено винахід, у 2014 році зареєстровано, та  видана книга "Открытие, изменившее Мир".

Останні роки займаюсь впровадженням зробленого винаходу, зміною поглядів, поведінки, людей які звертаються до мене за допомогою. Завжди позитивний результат, залежіть від того, наскільки людина зрозуміла, та відмовилась від шкідливих дій. (дуже важливо зрозуміти, бо багато брехні, лукавства, підміни понять, та злі справи видають за добрі).

У застосуванні винаходу  Нема жодного негативного випадку, або негативного висловлювання. 
Мета:  Не можливо врятувати дерево, коли горить ліс, треба змінити суспільство, впровадивши знання зробленого винаходу що  викладені в  книзі "Открытие, изменившее Мир"

 

Медицина
Ідея змін

У чому інтерес людей, суспільства, правлячої еліти, щоб підтримати цю ідею?

  • Зменшення витрат на боротьбу зі злочинністю, бо люди припиняють брехати, красти, давати/брати хабарі. 

  • Зменшення витрат на боротьбу з "невіліковними" хворобами , на лікування, на обслуговування медзакладів.

  • Прозори правила у суспільстві, виконання всіма членами суспільства законів  гарантує збереження майна, законних інтересів кожної людини.

  • Зростання доходів населення, за рахунок припинення витрачання ресурсів, грошей на пустощі, на те що не приносить користі. 

  • Політичне протистояння  втрачає сенс, бо людині буде добре у суспільстві, бо її стан залежить від її власних дій, то бто будуть досягнуті цілі, через які протистояння зараз.

Запропонований механізм впровадження знань винаходу заснований на принципі неминучості, невідворотності для кожної людини, та наглядно спостерігається  за вже виконаними життєвими ситуаціями, та тими, що зараз виконуються.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:05

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада