Цибульська Юлія

Цибульська Юлія

Вік
30
Полтавська
Кременчук
Біографія

Освіта 

 • 2004-2009 Кременчуцький державний університет імені М.Остроградського, факультет Економіки підприємства за фахом «Економіка підприємства»;

 • 2006-2011 Кременчуцький державний університет імені М.Остроградського, факультет Права, гуманітарних та соціальних наук за фахом «Правознавство».

Додаткова освіта 

 • 2005 Слухач курсу 1:С Бухгалтерія (Кременчук);

 • 2005 Слухач курсу Діловодство та документообіг (Кременчук);

 • 2006 Інтенсивний курс англійської мови при міжнародній мовній школі в м. Кентербері (Велика Британія);

 • 2010 Слухач курсу Фінанси підприємства на базі Prometheus, масові безкоштовні онлайн-курси (Київ);

 • 2016 Слухач курсу Журналістика (Вільна, Київ);

 • 2017 Слухач курсу Digital Marketing (Future Learn);

 •  2017 Слухач курсу English for Academic Purposes (Future Learn); 

 •  2017 Слухач курсу Logical and Critical Thinking (Future Learn);

 • 2017 Слухач курсу Prepare to Run a Code Club (Future Learn);

 • 2018 Слухач курсу Blended Learning Essentials: Embedding Practice (Future Learn);

 • 2018 Слухач курсу Digital Marketing (Future Learn);

 • 2018 Слухач курсу The Digital Economy (Future Learn).

Досвід роботи 

 • 2007-2009 Обіймала посаду помічника бухгалтера, бухгалтера (ПП «Мега-Трейд», Кременчук). Ведення первинної бухгалтерської документації, звітність. 

 • 2009-2010 Провідний фахівець відділу організації перевезень (Комунальна Служба Перевезень Виконавчого Органу Київської міської державної адміністрації, Київ). Ведення протоколів зборів, участь у сесійних зібраннях, підготовка аналітичних, офіційних, внутрішніх документів, оперативне реагування та вирішення поставлених завдань відповідно до сфери діяльності відділу. 

 • 2010-2011 Начальник відділу організації дорожнього руху та паркування (Головне управління транспорту та зв’язку Виконавчого Органу Київської міської державної адміністрації, Київ), присвоєно 11 ранг державного службовця. Координування діяльності відділу, проведення навчання співробітників, безпосередня участь у впровадженні інновацій (розробка та узгодження алгоритму роботи «Єдиного вікна» для транспортної сфери міста Києва, відпрацювання оптимізація поточних процесів)

 • 2011-2018 Директор (ПП «Резерв ХХІ Століття», Кременчук). Керівник ринку, здача в оренду торговельних місць, координування поточної діяльності, пошук партнерів, досвід роботи з контролюючими органами та інстанціями. 

 • 2014-2018 Засновник та директор (ПП «Космополіт-Сервіс», Кременчук). Керівник туристичного центру KOSMOPOLITTM , центру INSHA OSVITA™, центру doIT School.

Освіта
Ідея змін

«Інша освіта» – освітньо-мережевий проект, розроблений з метою популяризації сучасної освіти ХХІ століття, що базується на принципах інноваційності, практичного застосування, креативності, набуття необхідних навичок населенням України, що продиктовані умовами швидкого технологічного прогресу.

Мета

Допомогти оволодіти необхідними знаннями та навичками, заохочувати до lifelong learning, сприяти оволодінню сучасними професіями,
майбутньому працевлаштуванню та професійному переорієнтуванню

Вік учасників– не має значення

Напрям реалізації проекту

Розвиток мереж і просвітницько-освітніх центрівнового покоління «Інша освіта». Вільний доступ до центрів «Інша освіта», як осередків
сучасної освіти. Набуття необхідних навичок сучасності та поглиблене вивчення вже отриманих. Повне оснащення центрів останніми надбаннями в сфері інноваційних технологій.

Створення на базі центрів експериментальних та дослідницьких лабораторій, що працюють за принципом практичного застосування отриманих знань «прийшов-отримав-застосував». Професійна переорієнтація населення України в еру роботизаціїта автоматизації бізнес-процесів.

Створення технологічно обізнаного та інтелектуально розвинутого суспільства, інтелектуального потенціалу країни та базису майбутнього добробуту нації.

Посилання на презентацію програмної мети кандидата.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:43

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Цибульська Юлія Володимирівна

У відповідь до від

вт, 05/29/2018 - 21:20

Василю Івановичу, щиро дякую за запрошення! Розділяю Вашу думку стосовно того, аби не лише змагатися по одинці, але об'єднуватися заради однієї мети та досягення конкретних результатів. Будь-яка інформація, будь який досвід, що транслюється (позитивний чи негативний), то є життевий урок та те, що можна проаналізувати та зробити висновки. Створення загального порталу думок, досвіду, ідей та поширення їх - дуже правильна ідея! Бо один кінь піднімає тонну, а два в одній упряжці - вже п'ять. Бажаю Вам успіху та перемоги!

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:59

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Цибульська Юлія Володимирівна

У відповідь до від

вт, 05/29/2018 - 21:28

Олександре Вікторовичу, дякую за Ваше звернення! Впевнена, що будь-якому лідеру потрібна підтримка. Я - командний гравець та вірю, що успіх, масштабний успіх, як і результат, приходять тоді, коли є командна робота. Команда людей, що розділяють твої погляди та готові активно діяти. Дія - це ключове слово, що відрізняє популіста від людини слова. Ми звикли працювати так, аби за нас говорили наші реалізовані проекти. Тому нам дуже приємно, що в нас є коло однодумців. Разом зможемо більше!

Тарасов Іван Володимирович

вт, 05/15/2018 - 00:47

Хм. А в чём у нас на Украине проявляется гендерное неравенство?

Цибульська Юлія Володимирівна

У відповідь до від

вт, 05/29/2018 - 22:16

Иван Владимирович, спасибо за ваш вопрос! Постараюсь ответить кратко и по сути. Гендерное неравенство как в Украине, так и за ее пределами, проявляется в схожих чертах и имеет определенные общие признаки:
1) обесценивание труда женщины, ее рабочего времени (по статистике, оклад женщин на 30% меньше, нежели оклад мужчин на аналогичной должности)
2) стереотипное мышление по отношению к предназначению и роли женщины в обществе (убеждение, что сфера интересов женщины должна ограничиваться кухней и детьми)
3) отсутствие количественного равенства и квоты представительства в органах государственной власти и городского самоуправления
4) процветающий сексизм в обществе (начиная от рекламы и заканчивая знаковыми выражениями и высказываниями в адрес женщин публичных личностей мужского пола)
5) насилие в семье и отсутствие наказания за такие деяния, а также государственного урегулирования и оказания поддержки и защиты жертвам домашнего насилия.
Учитывая вышеизложенное, если вы в очередной раз увидите борд строительной фирмы или интернет-провайдера, на котором изображена только женская грудь или другая часть тела, знайте - это сексизм, нарушение права женщин и одно из проявлений гендерного неравенства в Украине. Бороться с этим или нет - Ваш собственный выбор. Надеюсь, я была убедительна. Хорошего дня!

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:57

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Цибульська Юлія Володимирівна

У відповідь до від

вт, 05/29/2018 - 22:24

Доброго дня, Олександре Олександровичу! Щиро вдячна за вам за увагу та пропозицію. Ми хочемо масштабувати свою ідею і нам потрібні для цього можливості. Можливості - це не тільки гроші, але й команда, що підтримує та рухає проект, активні та небайдужі громадяни, допомога владних структур тощо. Ми реалізуємо таку суспільно-корисну ініціативу, як створення осередків сучасної освіти, що доступні кожному. Наші наступні кроки - це створення умов для безкоштовного викладання англійської мови та програмування для людей з інвалідністю та дітей-сиріт. Тому ми обов'язково розглянемо Вашу пропозицію, як один із способів доступу до необхідних фінансових ресурсів. Гарного Вам дня!

Цибульська Юлія Володимирівна

У відповідь до від

вт, 05/29/2018 - 22:27

Олександре Івановичу, вітаю! Щиро дякую за увагу, буду ознайомлюватися зі змістом посилання. Бажаю Вам успіхів та перемоги!

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада