вф

Цішенко Іван

Вік
26
Вінницька
село Флорино
Біографія

Освіта 

2011 - 2017рр. – національний університет “Одеська юридична академія”, Інститут кримінальної юстиції, спеціалізація "кримінальна юстиція".

Досвід роботи

жовтень 2017 по теперішній час – національна поліція Бершаді, інспектор сектору реагування патрульної поліції.

Економіка
Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

Проблеми

Жителі села зустрічаються із такими соціальними проблемами: низька оплата праці, відсутність робочих місць, бідність. Наслідком цього є вже демографічні проблеми.

Сучасний стан українського села, його соціально-економічна інфраструктура, культурно-побутові умови населення, рівень оплати праці вимагають здійснення невідкладних і, разом з тим, радикальних організаційно-економічних, а також політично-правових державних заходів, спрямованих на докорінні зміни у розвитку сільської поселенської мережі, на цілковиту перебудову у свідомості суспільства ролі та значення сільської категорії населення як у сучасній, так і в стратегічній перспективі формування високоцивілізованої держави.

Мої пропозиції

Як людина, яка майже все своє життя прожила в селі, а тому знає всі проблеми зсередини, ПРОПОНУЮ:

1. Зупинити продаж (так-так, зупинити, адже земля уже продається, і владі це відомо) та продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до 2050 року. Зрозумійте нарешті, земля — це наше національне багатство, єдине що у нас залишилось. Віддати її олігархам — це значить убити тисячі українських селян. А смерть тисяч називається уже геноцидом, тож хто візьме на себе таку відповідальність?

2. Землі державної власності просто за копійки віддані в оренду олігархам, які із допомогою корупційних схемам узяли її у користування на 50 років. Вдумайтесь тільки, близько 120 гривень за гектар – це річний податок. ЛЮДИ, це грабунок держави і нас в цілому. ПРОПОНУЮ у судовому провадженні розірвати договори оренди та створити у кожному селі державні підприємства, які змогли б налагодити роботу сільського господарства, тим самим забезпечивши людей роботою та стабільним заробітком.

3. Масовий продаж зернових за кордон припинити. ПРОПОНУЮ уже створеним державним підприємствам у кожному селі займатися тваринництвом — це дасть змогу повернути ті часи, коли продукти харчування були дешеві та якісні. Ми знову зможемо купувати молоко та без страху давати нашим дітям. А також налагодити експорт продуктів тваринницького походження за кордон. А це, повірте, дасть суттєві прибавки до бюджету країни.

4. Стосується не зовсім села. Досить проводити масові приватизації, скоро приватизувати буде нічого. Нещодавно бачив у новинах, що депутати хочуть дати згоду на приватизацію ліній електропередач. ДОСИТЬ, терпіння людей теж не безмежне. ПРОПОНУЮ зупинити приватизацію, адже з кожною приватизацією держава втрачає мільйонні доходи до бюджету. Навпаки, великі підприємства націоналізувати (але це, звісно, буде невигідно нашим шановним олігархам), і дохід йтиме напряму до бюджету, а не осідатиме у гаманцях олігархів. На мою думку, слід частково повернутись до того часу, коли магазини, ресторани, кафе були державні, адже це були колосальні наповнення державного бюджету.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 13:48

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-d…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада