11

Давідян Руслан

Вік
27
Харківська
Харків
Біографія

Освіта

Українська інженерно - педагогічна академія, соціально - економічний факультет. 2008 - 2013 рр.

Досвід роботи

Обласна клінічна лікарня. Планово-економічний відділ. Економіст із фінансової роботи, Харків.

Основна діяльність: складання і укладання договорів.
 

Правоохоронна система
Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета: створення єдиного реєстру місць аренди нерухомості: як комерційної, так і житлової. Це може допомогти уникати шахрайства із боку ріелторів, уникати проблем із документами, незаконних субаренд, переплат за житло, та іншу нерухомість, уникати необґрунтованих цін та усіляких відсотків, не підкріплених жодними документами.

Шляхи реалізації

Потрібен державний реєстр, де б людина, яка здає нерухомість, повинна була надати усі документи підприємницької діяльності, показати, що вона сплачує податки, що вона не шахрай, та не є особою, яка здає не свою нерухомість, намагаючись нажитись.

Реєстр повинен сам вираховувати ту чи іншу вартість аренди нерухомості, згідно тарифів на комунальні послуги, податки, та інше, ціни повинні бути правомірними та реальними. Комерційна нерухомість повинна бути поставлена на облік в податкову, суб аренда повинна бути лише на законних умовах.

Очікувані результати

  • Зменшення корупції у сфері аренді нерухомості.
  • Адекватні ціни на вартість аренди.
  • Уникнення шахрайства.

Ресурси

  • Допомога держави у створенні серверу із базою даних.
Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 14:02

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-d…

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 16:51

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]
для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада