Ваче

Давтян Ваче

Вік
49
Київська
Київ
Біографія

Підприємець і бізнес-тренер. Засновник і лідер компаній «Промкабель-Електрика», «Пан Електро», «Школа розвитку лідерів LeaderWay». 

У 1995 створив компанію «Промкабель-Електрика», у 2003 – мережу магазинів «Пан Електро». З 2009 року запустив новий проект з навчання лідерів «Школа розвитку лідерів» LeaderWay.

У своїх компаніях виконую роль «хранителя щастя». І допомогаю іншим компаніям створювати культуру щастя.

Особиста місія: "Україна - успішна країна щасливих людей"

 

Державне управління
Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета: проект «Україна - успішна країна щасливих людей».

Пропоную наступні кроки:

Створити Міністерство щастя. 

Місія міністерства - успішна країна щасливих людей.

Мета міністерства - щороку підвищувати рівень щастя у країні і вивести її у тридцятку найщасливіших країн до 2030 року

Міністерство вимірюватиме рівень щастя по країні. Вимірювання відбуватиметься за окремими показниками - рівень громадянських свобод, почуття безпеки, стабільність сім'ї, гарантія зайнятості, рівень корупції. Вимірювати необхідно не тільки в кожному регіоні, а й місті і навіть селі (по можливості).

Виходячи з найбільш проблемних моментів для конкретного регіону, Міністерство щастя спільно з партнерами розроблятиме локальну програму і визначатиме показники для інших міністерств, досягнення яких будуть безпосередньо впливати на рівень щастя у країні. Наприклад «рівень корупції в регіоні х дорівнює 8,8, необхідно МВС до кінця року знизити його до показника 7,5».

Завдання 1. Впровадити індекс щастя, на який орієнтується Кабмін і усі держструктури. Розкласти на показники для кожного міністерства.

Залучити дослідницькі компанії, такі як Gallup, для вимірювання рівня щастя в країні і конкретних регіонах. Оприлюднити ці дані. Створити гарячу лінію з питань рівня щастя.

Завдання 2. Доносити до людей ідею щастя. Популяризувати цінності довіри та поваги.

І правильна поведінка. Зробити це трендом: не смітити, дотримуватися правил дорожнього руху і законів, допомагати людям похилого віку та людям з обмеженими можливостями.

Важливо вивчити досвід країн, які впроваджують ідею щастя на державному рівні. Залучати міжнародних експертів.

Завдання 3. Розвивати культуру щастя в компаніях. Успішна економіка - це успішний бізнес. А в основі бізнесу 21 століття лежить культура щастя. Для цього кожна компанія визначає свою місію - яку користь вони приносять клієнтам / суспільству і цінності - як вони діють, що для них важливо у поведінці співробітників.

Завдання 4. Розвивати і підтримувати локальні соціальні спільноти, що змінюють будь-який аспект суспільства. Будь то ОСББ, ОТГ (об'єднані територіальні громади) або волонтерські проекти типу «Чиста Україна». Включати людей на місцевому рівні, щоб вони створювали спільноти, які можуть змінити ситуацію у співдружності з місцевими держорганами. Як показав Майдан, коли критична кількість людей об'єднується, то місцева влада безсила цьому протистояти.

Орієнтація на щастя об'єднає країну навколо ідеї, яка важлива для 100% громадян. Це дасть можливість управляти набагато більш гармонійними показниками. Призведе до зростання ВВП набагато швидше - адже ВВП залежить від нашої поведінки, і є наслідком як правильної середовища в країні, так і наших цінностей і способу мислення.

Посилання на програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:43

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Начальна Світлана

вт, 05/29/2018 - 08:14

Вітаю! Бажаю успіхів!

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада