Делятин Вячеслав

Делятин Вячеслав

Вік
61
Київська
Київ
Біографія

Лікар невролог вищої кваліфікаційної категорії.

Починаючи 1984 року займаюсь проблемою лікування хворих з болями в спині. Перше своє свідоцтво по мануальній терапії отримав ще в 1985 році. Спочатку, як і всі лікарі кабінетів мануальної терапії, використовував прямі директні методи артровертебральної мануальної терапії, але після навчання в 1988 році в Чехословаччині (Братислава і Прага), де під керівництвом професора Ітки Дуріанової в Братиславі та професорів К. Левіта та В. Янди з празької університетської клініки я ознайомився з сучасними науково-розробленними методами лікування міофасціального болю, як то міофасціальний релакс, мобілізаційні техніки, а також методи візуального огляду та діагностики порушень динамічного та статичного рухового стереотипу руху людини.  

Я в свій час організував вертеброневрологічний дитспансер в Донецьку, де працював головним лікарем. Маю підтвердженнний сертифікат по УЗО, однак після відомих подій мені, громадянину України, довелось залишити м. Донецьк, бо мені погрожували, як «Бандері», тому що я народився в м. Рахові Закарпатської області. Вчився в Івано-Франківському ДМІ, а з 1980 р. був направлений на роботу в м. Донецьк.

ПОВНЕ РЕЗЮМЕ

Медицина
Ідея змін

Моя пропозицiя в даному проектi — це створення нового типу медичних закладiв — медичних банкiв кондомiнiмувiв. Що це таке?

Я пропоную створити щось на зразок бiзнес-центрiв, але замicть офiciв там будуть створенi медичнi кабiнети, якi будуть здаватися в оренду лiкарям за значно нижчу арендну плату, яка включає в себе комунальні платежi та затрати на утримання самого будинку в належному станi. Оренда кабiнетiв надається по договору, що орендарь за мiнiмальну орендну плату повинен встановити цiни на свої послуги нормою прибутку не бiльше 20%. Це призведе до зменшення ціни на медичнi послуги.

Можливi 2 шляхи реалiзацiї:

  1. Шлях реалiзацiї — це створення медичних кооперативiв-кондомiнiмумiв, якi утворюються лiкарями з рiзними спецiальностями, якi на загальних зборах створюють медичний заклад з тiєю чи iншою спецiалiзацiєю, раду директорiв та головного лiкаря закладу. Кожен учасник кооперативк складає свiй бiзнес-план, гармонiзуючи його з колегами та вносить вiдповiдно до нього власнi кошти. Пicля чого замовляється проект будiвництва центру. У цьому випадку будiвля кооперативу є приватним майном кооперативу.
     
  2. Шлях реалiзацiї вiдрiзняється вiд першого тим, що кооператив бере в оренду будiвлю у держави, яка не використовується за призначенням за мiнімальну орендну плату із зобов'язанням використовувати його згiдно специфiкацiї медичного закладу. У цьому випадку майновий комплекс залишається у власностi держави, а загальне управлiння ним — у керуючої компанiї. Затрати кооперативу на ремонт падають на орендну плату за майновий комплекс. Держава в особі керуючої компанiї може здавати в оренду або в лiзинг також спецiалiзованi медичнi прилади та обладнання, вартiсть яких досить велика для того, щоб  навiть кооператив мiг їх придбати.

Моя пропозицiя вимагає внесення змiн в чинне законодавство про оренду та розробку Закону про медичнi кооперативи.
Реалiзацiя цього проекту дозволить працевлаштувати значну кiлькiсть безробiтних медичних.працiвникiв, а хворим людям дозволить мати великий вибiр, як за цiною так i за якiстю медичної допомоги. Унеможливить прояви корупцiї, адже керiвництво медичного закладу стає пiдзвiтним членам кооперативу.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:11

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:08

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:28

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада