демещук

Демещук Андрій

Вік
37
Київська
Київ
Біографія

Освіта:

- Середньо-спеціальна:

 1998-2000 рр   Хореографічна студія при Національному заслуженому академічному ансамблі танцю України ім. П.Вірського.  Спеціалізація "артист балету"

- Вища освіта:

I . 2000-2007 рр  Київський національний університет культури і мистецтва . Здобув кваліфікацію "юрист"

II. 2012-2014 рр   Національний університет фізичного виховання та спорту . Здобув кваліфікації "фахівець з фізичної реабілітації"; "викладач фізичного виховання"

Реалізовані творчі проекти:

03 листопад 2017 р  .  Дитяча хореографічна казка "Ніч усіх святих, або щось пішло не так..."(за участю учнів ДТС "Хорошки")

17 лютого 2018 р  .  Дитяча хореографічна казка "Китайський новий рік"(за участю студентів та випускників КМАТ ім. Сержа Лифаря, а також за участю учнів ДТС"Хорошки")

Посилання на повне резюме.

Спорт
Освіта
Ідея змін

Мета:

Започаткувати  "Театр народної хореографії України".

Українцям сьогодні потрібна ідея самоствердження у національній відносності до нашої нації. Простіше кажучи, громадяни нашої країни повинні хотіти бути українцями. Органічний потяг до кращого , Європейського життя та повільна, консервативна популяризація   національних мистецтв України привела до зрушення культурних основ нашої країни. А спрощення можливостей виїзду за кордон привела до того, що українці з легкістю покидають нашу любу неньку Україну!

А в багатьох випадках навіть змінюють громадянство. Це здорова тенденція пошуку для себе та своєї родини кращого життя. І в демократичному суспільстві не можна втримувати людей силою! На мою думку, треба створити умови, які будуть підвищувати бажання будь якої особи вважати себе Українцем.

Коли в країні має місце політична та економічна кризи , підвищити бажання бути українцем може тільки гордість за досягнення нашої нації у всіх сферах людської діяльності. У тому числі і танець. Дякуючи телевізійним ,хореографічним проектам сьогодні танець став модною діяльністю в Україні. Але по причині збільшеної розповсюдження іноземних напрямків хореографії , наша рідний танець залишився далеко позаду. Танець України навіть програв у боротьбі за глядача  Грузинському народному танцю!

Також треба признати, що хореографія України сьогодні не модна  і потребує нових методів  її створення,реалізації та популяризації. Наша ініціативна команда готова до невтомної праці у цьому напрямку!! Вибачте, проект не готов так як його потребує правила подачі анкети.

Тому що нам не достатньо знань в сфері започаткування нового театру, як організованої  громадської структури з самоокупністю. Але в сфері мистецтва хореографії, в нас дуже масштабні знайомства та зв'язки. І ми готові вчитись!!

Ми не претендуємо на перемогу і отримання фінансового призу. Ми потребуємо косультативної  допомоги майстрів створення організації! Прошу вас, дайте нове життя українському народно-сценічному танцю.

Посилання на повну програмну мету.

Пігель Андрій Григорович

вт, 05/08/2018 - 22:29

Вітаю! Як Ви ставитесь до того, що Ваша мета віднесена до сфери "Спорт"?

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 08:36

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Костенко Анастасія Валентинівна

нд, 05/13/2018 - 16:21

круто, давно треба!

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:19

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:11

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада