Демков Костянтин

Демков Костянтин

Вік
42
Одеська
Лісничівка
Біографія

Досвід роботи

Висококваліфікований педагог з 22-ти річним стажем викладацької роботи. Вчитель біології та хімії, 2 категорія

З 15.08.1995 по 27.08.2015  НВК «Лісничівська ЗОШ І-ІІ ст.ДНЗ»
З 27.08.2015 по 31.08.2017 НВК «Переймська ЗОШ І-ІІІ ст.ДНЗ»

Кваліфікація        

•    Знання основних засад педагогічної роботи в середній школі
•    Володіння сучасними науково-педагогічними та методичними методиками    

Функціональні обов’язки

•    Проведення уроків згідно навчального плану
•    Класне керівництво
•    Підготовка навчально-методичних матеріалів за темою уроків
•    Проведення спеціалізованих тематичних уроків.

Освіта

  • Одеський національній університет імені І.І. Мечнікова отримав вищу освіту за спеціальністю «Біологія» та здобув кваліфікацію біолога, викладача біології та хімії , рік закінчення 2001

Додаткова освіта

  • 1991-1995 рр. Балтське педагогічне училище. Спеціальність: викладач початкових класів.
Освіта
Ідея змін

Мета

Реформа школи — це повністю використання нових технологій. Це дасть змогу виховати нове покоління людей, у яких будуть всі можливості для розвитку. Це доступ до віртуальної лабораторії для проведення дослідів як в місті, так і в будь якому селищі. Індивідуальній підхід у викладанні та забезпечення підручниками учнів практично майже безкоштовно. Ведення електронного класного журналу. Потрібно переймати досвід Японії в навчальний технологіях що дасть нашим дітям отримати найкращу освіту.

Шляхи реалізації

1. Забезпечення 10-дюймовими планшетами на заміну підручників.

2. Створення програмного забезпечення для здійснення навчання  це учнівський планшет та вчителя предметника з календарним плануванням та методичним забезпеченням з можливістю захищеного  вай-фай. Для обміну виконаними завданнями і автоматичного занесення оцінок до класного журналу за виконані роботи. Це унеможливить упередженість в оцінюванні. Це дасть можливість перевірити роботу як вчителя, так і учня в будь-який момент та забезпечить найвищу якість навчання.

3. Це дасть змогу зекономити шалені гроші, які витрачаються на підручники, адже 1 дешевого диска із всім списком електронних книг, на школу чи клас буде досить. Тим паче, що буде вибір підручника який найкраще підходить даним учням, а не ті, які є в наявності.

4. Наявність електронних бібліотек як художньої та наукової літератури. Непотрібно буде шукати твори, які необхідні для навчання.Та буде досить інформації для поглибленого вивчення предметів за бажанням.

5. Віртуальна лабораторія для проведення дослідів, як під час уроків (фізика, біологія, хімія, географія), так і для власної наукової діяльності учнів. Тому що це не вимагає дорогого обладнання, але дає можливість навчитись самостійно проводити експерименти та отримувати найкращі знання.

6. Наявність для учнів доступного інтернету для пошуку нових знань та обміну  досягнень.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:19

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 15:48

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада