Дмитренко Владислав

Дмитренко Владислав

Вік
32
Київська
Київ
Біографія

Освіта

  • 2002 -2006 – Національний університет «Києво-Могилянська академія», бакалавр за фахом «історія філософії», «політологія»;

  • 2006-2008 - Національний університет «Києво-Могилянська академія», магістр за фахом «історія філософії».

Досвід роботи

  • Жовтень 2005-листопад 2007 – ідеологічний відділ молодіжної організації «Молодь за Литвина»;

  • Листопад 2008- липень 2012 – організаційний відділ Київської міської організації партії «Батьківщина»;

  • 2012- серпень 2013 – фріланс: копірайтинг, рерайтинг, продажі;

  • Серпень 2013  – журналіст, координатор проектів інтернет-видання iPress.ua.

Соціальний захист
Ідея змін

Мета

iGeneration. Покоління, що примножує – новий проект, мета якого – розповісти про нове покоління успішних молодих українців з новим розумінням і осмисленням поняття успіху. 

На презентації першого iPhone у 2007 році Стів Джобс заявив, що буква "i" в назві iPhone – це скорочення слова "internet", що означало вільний доступ ґаджета до інтернету.

Але додав, що "i" має ще й інші значення і показав слайд зі словами individual, instruct, inform, inspire ("особистий"; "навчання"; "інформувати"; "надихати") показавши багатовимірність значення і можливостей нового пристрою. 

За аналогією з видатним новатором ми розглядаємо українське iGeneration, як багатовимірне, багатогранне покоління з новим способом мислення, свіжими підходами; покоління, яке прийшло врешті не ділити, а примножувати. Примножувати ідеї, інтелект, ініціативи, інновації, інвестиції.

Покоління з новим горизонтом мислення, здатне бачити успіх за межею лише власних капіталів, заміських будинків і дорогих лімузинів. Покоління, чий успіх будує нову успішну Україну.

Завдання проекту iGeneration

Покоління, що примножує – знайти і познайомити українське суспільство з такими людьми. Віримо, що наш проект дасть поштовх для нових ідей і досягнень та стане майданчиком для обміну позитивним досвідом, примножуючи таким чином успіх України.

Завдання 

Формування повноцінного потужного інформаційного простору успішних новаційних стартап проектів, що пропонують якісно нові рішення, які мають цінність не лише в для України, але й здатні досягти міжнародного визнання. 

На сьогоднішній день в Україні немає ЗМІ та інших інформаційних ресурсів, котрі б цілеспрямовано та послідовно висвітлюють тематику інноваційного підприємництва. Однак, вже зараз ми спостерігаємо стрімкий зріст інноваційного підприємництва: зокрема за підсумками минулого року IT сектор економіки показав третій показник за прибутками і приніс більше 3 мільярдів доларів у ВВП України.

Ми переконані, що саме ЗМІ мають брати ініціативу і цілеспрямовано та масштабно висвітлювати дану тематику. І не просто висвітлювати, але й формувати широке інформаційне поле, адже саме ЗМІ є тією 4 владою, котра покликана формулювати смисли та формувати порядок денний країни.

Посилання на повну програмну мету кандидата.
 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:08

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада