Фото

Дмухайло Ярослав

Вік
29
Вінницька
Вінниця
Біографія

Освіта:

з 2016р. і по теперішній час навчаюсь в інституті МВС на факультеті "Правознавство".

2004р.-2007р. навчався у Вищому Вінницькому Професійному Училищі на професію оператор ПК.

Служба:

2007р. – 2008р. служба в ЗСУ за фахом водій-механік.


Досвід роботи:

з 2016р. і по теперішній час - служба на посаді поліцейського в патрульній поліції м.Вінниці.

2008р. – 2016р. - працював продавцем продовольчих товарів в "METRO Cash&Carry".

Соціальний захист
Спорт
Ідея змін

Спортивні стипендії

Ключем до розвитку суспільства є здорова молодь. На зразок США, вважаю за потрібне на рівні середніх та вищих навчальних закладів впровадити стипендії та спеціальні - спрощені умови вступу успішних спортсменів (учнів) у вищі навчальні заклади країни, що дасть не тільки можливість дітям з вулиць розвиватись і не ставати на хибний шлях, а й отримати представництво України на міжнародних рівнях в галузі спортивних досягнень.

Дану програму можна втілити обравши, наприклад, декілька видів найпопулярніших спортивних дисциплін футболу, боксу, гімнастиці і т.д. На рівні міста (області) можна створити шкільні, та вищеосвітні ліги (або змагання), переможці яких отримують можливість вступу за спрощеною системою до вишів, або підвищену стипендію. Для багатьох малозабезпечених дітей, чи тих хто прагне розвиватись - ця система зможе стати квитком до успішного майбутнього, а країна отримає здорову молодь.

Прикладом успішної дії системи можем розглянути такий варіант:  гр. Іванов І.І. грає за шкільну лігу в футбол, є  успішним гравцем і отримує можливість навчатись в інституті за спрощеною системою. Далі він продовжує вчитись і грає за лігу вишів, а по закінченні навчання зможе отримати запрошення грати за місцевий чи інший клуб, або ж отримавши освіту, матиме професію, яка його кормитиме.

Така системе зможе працювати і в умовах цілої країни, і учні зможуть навіть запрошуватись до лав олімпійських команд. Як спортсмен, я  впевнений що така програма зможе поліпшити культурно – соціальне становище країни.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:07

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада