Добровський

Добровський Ярослав

Вік
25
Київська
Бровари
Біографія

Із дитинства живу у місті Бровари Київської області . 

Проходив службу в армії у військовій частині А0836.

Закінчив підготовку «Тілоохоронців» у  Вінницькому вищому училищі Департаменту поліції .

Закінчив Поліцейську фінансову правову академію та здобув освіту молодшого спеціаліста за спеціальністю фінанси та кредит.

Закінчив Київський Унівирситет сучасних знань та здобув освіту бакалавра.

Зараз працюю в УПП м. Києва на посаді - старший статистик.


 

Стратегічні
Ідея змін

Моя програмна мета, змінити всю систему.

Вихід:
1. Контроль людей над роботою влади.
2. Зміна системи з низу.
3. Взяття кожного на себе відповідальності за зміни в державі «Україна починається з кожного з нас»

Дискусії на тему, що слід змінити в країні так, щоб ми нарешті стали жити краще, точаться не один десяток років. В останні чотири роки, ця мантра не сходить з вуст кандидата будь-якої політичної сили і всі стверджують, що їм відомий рецепт. Однак, як тільки закінчується передвиборча компанія, про свої обіцянки усі забувають, а спитати про результати просто неможливо, адже ті відкритість і доступність до виборця, демонстровані в процесі передвиборної гонки, миттєво випаровуються.

Так триває всю історію незалежної України, але саме сьогодні слід раз і назавжди поставити крапку в цій пекельній петлі, коли народ знову і знову приречений наступати на одні і ті ж граблі. Але правда полягає в тому, що найчастіше народ сам дозволяє чинити так з ним і як вже неодноразово було сказано, найбільшою проблемою українського народу, є його байдужість, яка і породжує те, про що і йде мова.

Саме тому, систему слід міняти не з верху, як помилково вважають багато хто, а і знизу теж. Новий підхід відносин між виборцем і кандидатом, повинен базуватися на збереженні стійкої комунікації навіть після закінчення виборчого процесу з тим, щоб виборці могли повсюдно контролювати роботу їх представника у владі.

Не для кого не секрет, що правду найкраще видно не з високих чиновницьких кабінетів, а з простих вулиць самих звичайних міст, де живуть неуражені синдромом влади люди і саме вони повинні судити про результати роботи політиків, створюваних ними комітетів і державних структур, а також призначених на керівні посади чиновників.

Такий підхід дозволить у рівній частці розділити відповідальність за долю країни, провал реформ і помилкову політику представників влади, між виборцем і тим хто обирається, що консолідує їх зусилля в досягненні конкретного результату, підвищить ступінь відповідальності за події в країні і нарешті знищить усталений роками бар'єр «ми і вони».

Якщо ми всі прагнемо жити у процвітаючій і успішній країні, нам не потрібно шукати «цапа-відбувайла», на якого ми згодом покладемо провину за низький рівень нашого життя, а необхідно приймати конкретну участь у всіх процесах, що протікають в державі, при цьому бути готовими нести солідарну відповідальність з тими, хто керує цими процесами.

У будь-якому випадку, час перекладання провини на нероб і неефективних чиновників, що в першу чергу спрямована на виправдання власних пасивності і байдужості, повинно закінчиться як можна швидше і тоді кожен з нас зможе внести лепту, виходячи з власних знань і можливостей, при цьому буде готовий понести відповідальність за допущені помилки і саме тоді Україна стане країною не винних чиновників, а країною небайдужого громадянського суспільства.

Довгодько Світлана Павлівна

чт, 05/10/2018 - 09:22

Молодець!!!

Жданова Ксенія Олександрівна

чт, 05/10/2018 - 09:41

Дуже не погано , глобально , але суть зрозуміла.

Юсупов Ернест Григоровичь

чт, 05/10/2018 - 09:52

Нормальная тема!!!Ярослав Красавчик)

Войтко Артем Олександрович

чт, 05/10/2018 - 14:07

Глобально , навіть дуже , але сама думка мені дуже подобається.
Знаю Ярослава дуже давно , дуже мудра та далекоглядна людина .
Було би добре як що такі люди були при владі!
Слава Україні!

Яненко Наталія Павлівна

чт, 05/10/2018 - 16:50

ЗА ДОБРОВСКОГО!

Максимчук Петро Степанович

чт, 05/10/2018 - 16:56

ZA!!!!!!!

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:29

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:13

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:10

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Don Tattalia

чт, 05/17/2018 - 13:50

БРАТА ЯРОСЛАВА В ПРИЗЕДЕНТЫ!

Don Tattalia

чт, 05/17/2018 - 13:51

Ярослав ты мог написать на мого лучше програму , зная твою голову , ты гений , но эта тоже пойдёт .!

Юлия Коршак Петровна

чт, 05/17/2018 - 13:55

КРАСАВА!!!!!

Дробиш Дмитро Васильйович

чт, 05/17/2018 - 14:07

ЗА Яріка!

Денисенко Олександр Ігорович

чт, 05/17/2018 - 14:15

за!

Раденко Наталя Олександрівна

пн, 05/28/2018 - 15:07

Мета добра, а які дії для впровадження?

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада