Долгов

Долгов Ігор

Вік
26
Дніпропетровська
Дніпро
Біографія

Освіта

2009 - 2014 - Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ (ДДУВС), юридичний факультет, спеціальність «Правознавство».

Досвід роботи

10.2013 - 10.2014 - ПАТ КБ «ПриватБанк», департамент судової і правової роботи, співробітник Служби Безпеки, куратор СБ ГО.
Обов'язки: проведення претензійно-позовної роботи (підготовка стандартних і нестандартних позовних заяв, претензій, повідомлень); бонусування співробітників РП за результатами діяльності за звітний період; кураторство, консультування співробітників РП у частині роботи з державними установами; контроль питань, внесення змін до технічні завдання в ПК «Система Обліку Судових Справ».

10.2014 - 08.2015 - ПАТ КБ «ПриватБанк», спеціаліст по стандартизованої претензійно-позовної роботи Credit Collection за договором ЦПХ; 

08.2015 - по теперішній час - ПАТ КБ «ПриватБанк», співробітник Служби Безпеки, головний спеціаліст Департаменту примусового стягнення заборгованості ГО.

01.10.2017 - по теперішній час - ПАТ КБ «ПриватБанк», співробітник Служби Безпеки, керівник проекту з технологій погашення проблемної заборгованості.

Знання мов

Англійська - вище середнього; українська - вільне володіння; російська - вільне володіння.

Особисті якості

Здатність до швидкого навчання, аналітичне мислення, комунікабельність, відповідальність, старанність, цілеспрямованість, уміння працювати в команді, працьовитість, ініціативність, пунктуальність, організаторські здібності.

Соціальний захист
Ідея змін

Мета:

Зібрати всіх "добрих людей" України, щоб допомогти якомога більшій кількості дітей.

Забезпечити дітей їжею, одягом, іграшками, іншими матеріальними благами, влаштовувати для них розважальні заходи і можливість навчатись чомусь новому!

Посилання на повну програмну мету кандидата.
 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:21

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Корзун Дмитро Дмитрович

чт, 06/28/2018 - 17:54

Дуже рад тебе тут побачити!

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 15:38

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]
для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада