З квітня 2018 працюю інженером з організації експлуатації та ремонту в готелі «Optima» в м. Черкаси;
З березня 2017 р. по вересень 2017 р. – працював торгівельним представником ТОВ «Будівельна Гільдія «Капітал» м.Черкаси;
З червня 2016 р. по листопад 2016 р. – працював регіональним представником ІПГ «Мастер» в Черкаській області;
З квітня 2012 р. по листопад 2015 р. – робота по будівельним професіям за кордоном;
10.06.2008 – 03.08.2011 р.р. робота в якості головного інженера мережі супермаркетів «Сільпо» м. Черкаси;
2004-2008 р.р. Директор ПП «Елком-Україна». Поставки та монтаж електрообладнання;
1998-2004 р.р. робота на посаді виконавчого директора Черкаської філії АФ «Сімплекс» по диспетчеризація ліфтів;
1992-1998 р.р. Заступник директора ПП «Асса». Транспортний відділ, будівництво котеджів;
1990-1992 р.р. Майстер, начальник будівельної дільниці, інженер в УВС України в Черкаській області.
Правоохоронна система
Ідея змін
Мета
Встановлення контролю рішень суддів на відповідність їх чинним законам, шляхом впровадження нової судової системи, яка буде автоматично здійснювати цей контроль.
Система є повністю незалежною від будь-кого, та виносить законно-справедливі рішення , повністю ліквідуючи корупцію, хабарництво, зовнішній вплив на остаточне прийняття рішення і в повній мірі відповідає потребам суспільства . Рішення приймають не електронні роботи, а живі люди. При умові реалізації цієї системи всі суди будуть антикорупційними. Фізичні особи безкоштовно надають документи до суду.
Ціль
Повернути довіру людей, підприємців, малий та середній бізнес до держави, довіру до судової системи та віру і розуміння в те, що ми самі будуємо майбутнє.
Завдання програми Використовуючи існуючу технічну базу судів створити умови для розробки і втілення в життя судової системи, яка відповідає ідеї та цілям «Програмної мети”. Створити робочі групи з учасниками програми ”Нові лідери” для розробки інструкцій, законів, створити добрі інвестиційні умови які посприяють соціально економічному розвитку України.
Суть нової системи судової реформи полягає у автоматичному контролю рішень суддів, додає при прийнятті рішень відчуття змагальності та відповідальності перед кваліфікованими експертами-фахівцями, і як наслідок перед втратою заробітної плати при прийнятті рішення не по закону.
Інноваційна особливість пропонованої схеми
Всі судові Рішення поступають до “Центру роботи з судовими рішеннями “. Користуватися цим центром мають експерти-юристи з «Реєстру експертів” – до якого входять незалежні правники, адвокати, прокурори, судді, іноземні фахівці і т.і.
Інститут «Реєстру експертів» створюється на рівні держави(допускається на рівні області). Експерти-юристи в кількості-3,5,7 чоловік вибирають залежно від фаху справу з «Реєстру зберігання рішень» і у визначений термін працюють з ним, після чого своє рішення відправляють до «Реєстру зберігання рішень”. Остаточне рішення по кожній конкретній справі приймається простою більшістю однакових рішень експертів - юристів, незалежно яке рішення прийнято суддею.
Пропонується 2 алгоритми дії судової реформи.
Перший алгоритм включає після звернення до суду та дворазового обміну між позивачем та відповідачем відзивами та запереченнями, подальше прийняття рішення судом і направлення цього рішення в «Центр роботи з рішеннями» і наступним розглядом і прийняттям остаточного рішення з участю експертів-юристів;
Другий алгоритм передбачає після звернення до суду та дворазового обміну між позивачем та відповідачем відзивами-запереченнями, направлення пакету цих документів безпосередньо в «Центр роботи з рішеннями» і прийняття рішення по справі без звернення до суду.
Основні висновки по виконанню цих алгоритмів
1) Унеможливлюються хабарі та корупція за рахунок відсутності спілкування між та з експертами-юристами, тому що в реєстрах не відображається хто саме вибрав справу та їх кількість;
2) Значно підвищується якість судових рішень та суттєво скорочуються терміни розгляду справ;
3) З`являється можливість залучення до розгляду справ чинних суддів різних рівнів, залучаються закордонні фахівці в галузі права.
4) Відбувається систематичний контроль та здорова ротація суддів;
5) При залученні молодих спеціалістів юристів автоматично проходить їх навчання на практиці.
Окрім того найважливішими суспільними вигодами від впровадження такої реформи слід назвати
1) Збільшення кількості робочих місць за рахунок долучення до реформи випускників юридичних вузів;
2) Стирання окружних кордонів у розгляді справ, оскільки справедливе, законне рішення по кожній окремій справі буде прийматися залученими фахівцями з усієї України і таким чином відбудеться «зшивання» територій країни і встановлення єдиного законного поля.
Також не можна промовчати і про економічну сторону втілення такої системи. Кожен фахівець експерт отримує винагороду за своє рішення, якщо воно відноситься до більшості. За рішення прийняті в меншості –винагорода не надається. Якщо рішення судді не збігається з більшістю рішень експертів винагорода йому не надається.
Якщо на протязі місяця, або іншого визначеного терміну, рішення судді не збігається з рішеннями більшості експертів(вирішити в інструкції) суддя залишає свою посаду і його місце займає експерт який показує більш якісні фахові результати(вирішити в інструкції), а суддя переходить до «Реєстру –експертів» та заробляє на винагородах.
Таким чином впроваджується справедлива, необразлива ротація судів, зберігаються кваліфіковані кадри і постійна кількість суддів. Судді не звільняються, а переходять в іншу структуру, продовжуючи працювати, чесно заробляючи гроші.