1

Дориченко Микола

Вік
36
Київська
Київ
Біографія

Освіта

Університет Берклі, Каліфорнія. 

Школя бізнесу імені Уолтера Хааса. 

PMD Міжнародний інститут менеджменту, pre MBA.

Київський національний університет внутрішніх справ, громадянське право (заочно).

Київський політехнічний інститут, зварювальний факультет, технології напилювання та відновлення зносостійкості деталей машин.

Досвід роботи

Грудень 2013р. – по сьогодні - Школа підприємництва та лідерства для дітей MBA Kids. Це проект, який спеціалізується на бізнес-освіті для дітей. У 2014 році бажання партнерів - Миколи Дориченко та Євгенія Заблудовського допомогло здійснити і запустити проект у життя. Стартувавши з невеликих майстер-класів та короткострокових інтенсивів, на сьогоднішній день проект успішно реалізує багаторівневу річну програму навчання.

Березень 2012р. – по сьогодні - консалтинговий проект МВА Field був створений як незалежний експерт і навігатор у системній бізнес-освіті. Основна мета - допомогти об'єктивно визначитися з вибором потенційному студентові українських системних бізнес-освітніх програм.

Вересень 2010р. – березень 2012р. - керівник корпоративних проектів у Міжнародному інституті менеджменту. Це перша бізнес-школа в Україні, яка пропонує програми МВА з модульною або вечірньою формами навчання і зарубіжними навчальними модулями.

Економіка
Ідея змін

Моя програмна мета: сформувати підприємницьке мислення у дітей від 7 до 15 років в середніх школах України для розвитку новітнього покоління України, що створює нові можливості для розвитку країни та успішності кожного українця.

Посилання на повну програмну мету.

 

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 00:50

Мало.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:16

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада