дутко

Дутко Павло

Вік
37
Рівненська
Квасилів
Біографія

Освіта:

У 1996 році закінчив Квасилівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступеня.

У 1999 році закінчив Здолбунівське професійно-технічне училище №2 за спеціальністю «Столяр будівельний; тесляр». Присвоєно кваліфікацію столяра будівельного; тесляра третього розряду.

Освіта вища гуманітарна. У 2004 році закінчив Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література». Здобув кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури.

Досвід роботи:

З 2005 по 2011 рік працював журналістом в газетах «Рівне-Ракурс», «10 канал», «Провінційка», «Волинь».

У 2012-2013 роках – головний редактор газети «Футбольні новини».

З 2014 року – голова правління громадської організації «Новий Квасилів».

З 2015 року – заступник голови Рівненської районної федерації футболу.

Посилання на повне резюме.

Спорт
Регіональні програми
Ідея змін

Програмна мета проекту «Квасилів – спортивне селище»: перетворити селище Квасилів Рівненського району Рівненської області на населений пункт, у якому на високому рівні розвиватимуться такі види спорту, як футбол, баскетбол, волейбол, хокей та інші.

Що пропонує проект: будівництво у селищі Квасилів дитячо-юнацької спортивної школи, де будуть готувати школярів для участі в серйозних змаганнях районного, обласного та всеукраїнського рівнів.

Створення у Квасилові комплексу нових полів та майданчиків для занять футболом, баскетболом, волейболом, хокеєм та іншими видами спорту людей різних вікових категорій, але у першу чергу – дітей.

Створення на рівні селища федерацій футболу, баскетболу, волейболу, хокею та інших видів спорту, для регулярного проведення чемпіонатів селища у різних вікових категоріях. Створення дворових команд у кожному багатоповерховому будинку та на вулицях приватного сектору.

Покрокова реалізація:

1. Знайти земельну ділянку для будівництва дитячо-юнацької спортивної школи та комплексу нових полів та майданчиків для занять спортом.

2. Створити групу фахівців, які просуватимуть ідею перетворення Квасилова на спортивне селище серед його мешканців.

3. Знайти підрядника для виконання будівельних робіт та встановлення спортивного обладнання.

4. Збудувати приміщення дитячо-юнацької спортивної школи та полів та майданчиків поблизу.

5. Створити групи у спортивній школі. Прийом на роботу кваліфікованих тренерів та вчителів.

6. Знайти спеціалістів, які створять та очолять федерації різних видів спорту селища. Регулярні проведення чемпіонатів Квасилова з футболу, баскетболу, волейболу, хокею та інших видів спорту.

Посилання на повну програмну мету.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 08:43

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:16

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:08

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада