Фото Дюкарев (Міаніє)

Дюкарев (Міаніє) Михайло

Вік
52
Харківська
Харків
Біографія

Президент-засновник, науковий керівник Центру та Системи «Розвиток Людини».

Академік РАПН (Росія), МДА (Бельгія), ЄАПН (Німеччина), АБОП (Росія), NYAS (США), Академії Боніфація, AISES (Італія), МКА (Україна).

Доктор філософських наук, Ph.D., Grand Ph.D., професор МУФО, почесний професор МСУ, голова докторського комітету МУФО, «Заслужений діяч науки».

Сенатор Міжнародного Лицарського Союзу (МРС), лицар: МРС, Тевтонського і Мальтійського Орденів, ордена «Святий Георгій Побідоносець», Ордена Бонар.

Освіта

У 1988 році закінчив Харківський інститут радіоелектроніки за спеціальністю «Прикладна математика».

З 1989 по 1992 рр. навчався в аспірантурі цього ж інституту під керівництвом д.м.н., проф. Шабанова-Кушнаренко Ю.П. за напрямком «Штучний інтелект».

З 1988 по 1992 рр. навчався, потім паралельно викладав в Академії Йоги (Харківська філія). Останній рік - робота проректором Академії Йоги.

З 1992 року і дотепер - робота зі створення авторської філософсько-практичної системи «Розвиток Людини»: теорії, програми навчання, організації.

З 1993 року науковий керівник Центру та Системи «Розвиток Людини» (навчаються понад 400 осіб).

Теми науково-практичних досліджень 

Філософія, психологія, політологія, традиції, творчість, культура, системне дослідження людини, інформатика, штучний інтелект, організація і управління, ідеологія, методологія розробки навчальних програм.

 

Освіта
Державне управління
Ідея змін

Підхід

Всі соціальні, економічні та інші проблеми можна вирішити при готовності влади і суспільства. Причини більшості проблем - це проблеми людей (бездуховність, егоїзм, брехня, тощо).

Мета 

Формування суспільства наступного рівня - більш досконалого (у всіх сферах) і більш духовного. Основа - більш досконала та духовна людина (гідна, мотивована, ефективна).

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 18:51

Умно, но мало.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:21

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 18:55

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:04

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада