Дзигар

Дзигар Юлія

Вік
33
Полтавська
Кременчук
Біографія

Освіта

2001-2007 рр. – Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, спеціальність "Менеджер".

Досвід роботи

2002-2009 рр. – ХК  “Автокраз”, агент з митного оформлення.

2009-2014 рр. – ПП “Бумеранг”, менеджер , послуги митного агента, директор підприємства.

2014-2017 рр. – ТОВ “Заслон Плюс”, директор.

З 2017 року – ТОВ “Лагуз Руна”, власник.

Посилання на повне резюме кандидата. 

Екологія
Ідея змін

Моя програмна мета

"Врятуємо себе від сміття"

Відповідальне споживання - це питання виховання. Культуру національного масштабу потрібно вирощувати з дитинства. Потрібно вчити людей, пояснювати їм, що це важливо. Можемо навіть створити ідеальну інфраструктуру, але вона не буде працювати, тому що люди будуть використовувати поведінкові стереотипи з безвідповідальним ставленням до ресурсів, як це було десятиліттями і століттями. Але в справах що стосуються громадської діяльності потрібно починати з малого, так скажемо потихеньку, виробляти звичку. Ось я і подумала, чому б не об'єднати зусилля з громадою. Потрібно донести кожному, що необхідно рятувати від еко-катастроф нашу країну. А щоб мотивація була сильнішою, необхідно запропонувати не тільки перспективи майбутнього, але і вже сьогоднішню реальну вигоду.

Задачі

  • Провести економічний розрахунок з собівартості проекту та визначенням грошової частки мешканців.
  • Провести переговори з населенням. Тут я маю на увазі особисті зустрічі з головами ОСББ (почати можна з них, позитивний приклад не залишить байдужим нікого). Найближчим часом у мене є намір зустрітися з головою ОСББ моєї багатоповерхівки. Проінформувати мешканців багатоповерхівок методами друкованих оголошень, соціальних мереж та інші.
  • Встановити сміттєві баки-сітки. Організувати щоденний збір пластику, так як це дуже привабливий бізнес для людей без певного місця проживання.
  • Виручені кошти залучити для закупівлі обладнання для переробки для початку невеликих обсягів зібраної сировини, згодом можна розширюватись.
  • Провести переговори з іноземними компаніями, на предмет співпраці у виробництві накопичувачів енергії (батареї, колектори). Як варіант тротуарна плитка або дорожнє покриття.
  • При досягненні позитивних результатів, запустити соціальну програму, по оснащенню багатоповерхових будинків пластиковими сонячними колекторами, що дасть можливість населенню значно економити на комунальних послугах.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:43

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 22:53

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:29

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада