єрьомін

Єрьомін Дмитро

Вік
39
Київська
Київ
Біографія

Освіта:

В 1994 р. після закінчення 9-го класу вступив до Олександрійського індустріального технікуму. Кваліфікація слюсаря, токаря.

В 1998 р. закінчив навчання в технікумі, отримавши спеціалізацію «Технік- технолог машинобудування».

В 1998-2003 р. навчання на економічному факультеті Національної гірничої академії в Дніпропетровську. Кваліфікація магістра з маркетингу та бакалавра-економіста.

2009р. - навчання на екстернаті юридичного факультету Академії праці та соціального захисту.

Досвід роботи:

- Помічник слюсаря у механічному цеху брикетної фабрики «Димитрівська», об’єднання «Олександрія вугілля».

- Робота у комерційному банку у Києві. Загальний стаж роботи в банківській сфері склав 6 років. 

- У 2009 році став виконавчим директором комунального підприємства «Київреклама»

- З листопада 2009 по квітень 2010 займав посаду заступника начальника управління організаційно-аналітичного та правового забезпечення діяльності Київського міського голови.

- В 2012 році був запрошений до команди з розробки концепції першого українського інноваційного парку, завданням якого є створення умов для розвитку високотехнологічних галузей в Україні.

- З 2014 року працюю над розбудовою першого в Україні інноваційного містечка UNIT.City, що є осередком інтелектуального та технологічного бізнесу.

- У 2017 році спільно з партнером заснував соціально відповідальний освітній проект uData School, де безкоштовно навчаються майбутні спеціалісти-математики для роботи з великими даними (data science).

Посилання на повне резюме.

Освіта
Ідея змін

Цілі:

  • Ми покажемо всій країні перспективність математичної освіти для достойного майбутнього.
  • Ми переконаємо всіх, що бути математиком в Україні теж круто та вигідно.
  • Ми дамо рівні можливості всім дітям України показати свої математичні знання, оцінити власний потенціал та повірити у себе.
  • Ми доведемо, що в Україні вже сьогодні можна реалізувати себе у сфері аналізу великих даних.

 

Посилання на повну програмну мету.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:25

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:30

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Ковалетов Владислав Вікторович

пт, 07/13/2018 - 01:20

Добрый вечер, Меня зовут Влад. Я занимаюсь математикой и учусь на инженера ИТ, хочу научиться многому в ИТ, а большая часть ИТ - компаний, редко берут студентов на интернатуру. Куда можно обратиться, чтобы иметь опыт и научиться ?

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада