Євчук

Євчук Ольга

Вік
29
Київська
Біла Церква
Біографія

Досвід роботи

Червень - серпень 2007 р. - робота не за фахом, студентський підробіток: промоутер, офіціант.

Вересень 2007 р. - квітень 2008 р. - ТОВ «НАДІЯ»  на посаді юрисконсульта.

Квітень 2008 р. - вересень 2008 р. - ТОВ «НАДІЯ» (юридична компанія). 

Серпень 2010 р. - липень 2014 р. - приватна практика, саморозвиток.

Серпень 2014 – до сьогодні – фізична особа-підприємець.

Вересень 2015 р. – вересень 2016 р. – генеральний директор ТОВ «Пі.аР.В.І. Груп».

Освіта

2005 – 2009 рр. - університет економіки та права «КРОК», бакалавр, спеціальність: правознавство.

2009 – 2010 рр. - Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, магістр права, спеціальність: господарське право.

Додаткова інформація

У 2007 році нагороджена дипломом за вагомий особистий внесок у розвиток Всеукраїнської громадської організації «МОЄ СЛОВО - МОЄ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ».

У 2018 році була учасником тренінгу «Написання проектів. Фонди ЄС», та отримала сертифікат про успішне проходження тренінгу.
 

Стратегічні
Ідея змін

Мета програми направлена на вирішення проблеми комунікації держави із бізнесом. Де перевіряючий орган, у першу чергу, нестиме роз’яснюючу та радницьку місії.

На сьогоднішній день, держава працює у напрямку контролю і накладення штрафних санкцій на бізнес. Саме тому бізнес не довіряє державі і боїться показати державі свою роботу.

Новий формат перевірок бізнесу, матиме такий вигляд:

 1. Перевіряючий завчасно (не менше як за 10 днів) повідомляє бізнес про проведення перевірки. Повідомлення направляється будь-яким офіційно зафіксованим засобом для зв’язку (електронний кабінет платника, електронна пошта, телефон, лист).
 2. Здійснюючи перевірку, перевіряючий виокремлює та описує всі наявні порушення.
 3. Із моменту отримання другого екземпляру результатів перевірки, підприємцю надається час для збору роз’яснень щодо допущених ним порушень, консультування із державним органом щодо усунення недоліків та порушень, усунення виявлених порушень.
 4. У період збору підприємцем інформації та усунення недоліків, що не повинен перевищувати 365 днів із моменту отримання результатів перевірки, держава не може здійснювати тиск на підприємця та застосовувати до нього будь-які штрафні санкції.
 5. У період збору підприємцем інформації та усунення недоліків, держава надає підприємцю повну інформаційну підтримку, без обмежень та не створюючи часових бар’єрів для надання консультацій.
 6. За період не більше 120 днів, з моменту отримання результатів перевірки, та за відсутності у підприємця фінансової можливості для усунення недоліків, підприємець має право звернутися до державного органу за фінансовою допомогою.
 7. Держава зобов’язана розглянути заяву підприємця та прийняти разом із підприємцем одне із таких шляхів для фінансування: надання переліку банківських установ, що зможуть надати підприємцю низько відсотковий кредит під гарантії держави для усунення недоліків, протягом 10 днів із моменту звернення; звільнити підприємця від сплати податків, за рахунок яких підприємець зможе усунути виявлені недоліки.
 8. По закінченню 365 днів, із моменту отримання результатів перевірки, державним органом проводиться повторна перевірка, та за наявності недоліків, до підприємця можуть бути застосовані штрафні санкції.

За результатами програми держава отримає:

 • Підтримку бізнесу та довіру до державних органів.
 • Збільшення інвестиційної привабливості країни.
 • Реальні зміни на покращення бізнесового клімату, яким можна похизуватися на міжнародній арені.
 • Достовірні статистичні дані, щодо діючих підприємців.
 • Збільшення кількості платників податків, які усвідомлюють та готові брати на себе господарські ризики.

За результатами програми бізнес отримає:

 • Беззаперечну, а головне безкоштовну підтримку держави.
 • Довіру споживачів.
 • Покращення матеріально-технічної бази за рахунок низько відсоткового кредиту.
 • Можливість конкурувати з іноземними компаніями на міжнародних ринках.
 • Залучення інвестицій, грантів тощо.

За результатами програми громадяни отримають:

 • Якісні послуги та товари.
 • Доступність інформації про шляхи легального ведення бізнесу.
 • Нові робочі місця.
 • Легальну, конкурентну заробітну плату.
 • Соціальні гарантії.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:10

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 00:24

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:02

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада