1

Фатєєв Анатолій

Вік
55
Київська
Бровари
Біографія

У 1986 році закінчив Кишиневський політехничний інстітут за спеціальністю "Промислове та цивільне будівництво".

Зараз працюю головним спеціалістом із технічного нагляду за будівництвом в управлінні житлово-комунального господарства Бровар. 

Радник першого віце-прем'єра, Міністра регіонального розвітку, будівництва та ЖКГ. Експерт у групі зі створення безбар'єрного простору при Громадської Раді Мінрегіонбуду.

Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета:

1. Створення безбар'єрного простору для маломобільних груп населення.

2. Максимальне залучення громадської уваги до проблем, з якими стикаються люди з інвалідністю у повсякденному житті.

3. Створення економічних умов для  максимального сприяння створенню безбар'єрного простору для юридичних і фізичних осіб, відповідальних за умови на підвідомчих їм об'єктах.

4. Донесення до чиновників думки, що обмежені можливості для маломобільних груп населення та осіб з інвалідністю — це порушення їхніх конституційних прав.

5. Рівні можливості для всіх – це вихід громадської свідомості на новий, вищий рівень, що, в свою чергу, веде до зростання економіки.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 13:57

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-d…

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 15:36

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 17:30

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]

для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада