Федак

Федак Лілія

Херсонська
Херсон
Біографія

Освіта

09.2001 - 07.2003 - Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж, правознавство;

09.2003 - 02.2009 - Національна юридична академія ім. Ярослава Мудрого, судово-прокурорський;

Досвід роботи

З липня 2014 року по теперішній час приватна юридична практика (захист населення в судових органах, досудове врегулювання спорів).

Юрисконсульт

З  липня 2014 року по грудень 2016 року  - приватне підприємство "Аудиторська фірма "Зоря" (Аудит, бухгалтерські та юридичні послуги).

Підготовка та подача документів до судів (господарських, міських, адміністративних), представлення інтересів у судах та інших державних органах, складання та візування договорів, оформлення права власності на нерухоме майно, реєстрація юридичних осіб та внесення змін до установчих документів, відкриття рахунків у банку, оформлення ліцензії, підготовка документів для участі у тендері, ведення кадрової роботи.

Начальник юридичного відділу

З липня 2010 року по липень 2014 року - ПП «Стронг-груп» ПП «КВФ «Топаз» (торгівельна, зовнішньоекономічна діяльність).

Підготовка та подача документів до судів (господарських, міських, адміністративних), представлення інтересів в судах та інших державних органах, складання та візування договорів, оформлення права власності на нерухоме майно, реєстрація юридичних осіб та внесення змін до установчих документів, ведення кадрової документації (накази, особові картки, облік трудових книжок тощо), відкриття рахунків у банку, оформлення ліцензії, оформлення дозвільної документації на експорт.

Завідувач юридичного сектору

З грудня 2009 року по липень 2010 року - управління ПФУ у Дніпровському р-ні м. Херсона (соц.захист).

Робота з підприємствами, що підпадають під дію ЗУ "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", стягнення в судовому порядку недоїмки, фінсанкцій, пені, робота з правоохоронними органами, контролюючими організаціями та установами, договірна робота тощо (нагороджена подякою за сумлінну працю).

Юрист

З червня 2009 року по листопад 2009 року - приватна практика (обслуговування підприємницької діяльності).

Корпоравтине право, внесення змін до установчих документів, представництво підприємств в судах, супровід підприємницької діяльності, оформлення права власності, супровід в земельних правовідносинах тощо.

Головний спеціаліст юридичного відділу

З червня 2006 року по січень 2009 року - закрите акціонерне товариство «Біотал-Таврія» (надання послуг, будівництво).

Підготовка та подача документів до судів (господарських, міських та апеляційних), представлення інтересів в судах та інших державних органах, складання та візування договорів, оформлення права власності на нерухоме майно, реєстрація юридичних осіб та внесення змін до установчих документів, ведення кадрової документації (накази, особові картки, облік трудових книжок тощо), підготовка документів для отримання кредитів, відкриття рахунків у банку, оформлення ліцензії, робота з виконавчою службою.

Головний спеціаліст юридичного відділу

З лютого 2006 року по червень 2006 року - державна госпрозрахункова установа «Агентство з питань банкрутства» (банкрутство).

Підготовка та подача документів до господарських судів, представлення інтересів у судах, підготовка відповідних документів.
 
Юрист

З квітня 2004 року по лютий 2006 року - ДП КОВ "Зікс Сервісез Лімітед" (торгівля).

Підготовка та подача документів до судів (господарських, міських та апеляційних), представлення інтересів у судах та інших державних органах та виконавчій службі, складання та візування договорів, оформлення права власності на нерухоме майно, реєстрація юридичних осіб та внесення змін до установчих документів, реорганізація, ведення кадрової документації, оформлення документів на отримання печатки, факсиміле, відкриття рахунків у банках, нотаріальне оформлення документів.
 
Волонтер

З березня 2002 року по квітень 2012 року - Херсонський обласний фонд милосердя та здоров’я.

Асоціація молодих жінок Херсонщини «Жіноче світло» (безкоштовні юридичні консультації та захист незахищеного населення).

Додаткова інформація

Курси ведення кадрового діловодства (м. Херсон).

Учасник третьої Школи з прав людини для активістів правозахисних неурядових організацій (м. Харків).

Учасник тренінгів по психології та особистому розвитку.

Учасник у програмі по допомозі людям, які потерпіли від насильства.

Учасник програми допомоги людям, які потребують правової, соціальної, психологічної допомоги.
 

Освіта
Правоохоронна система
Ідея змін

Мета:

Підвищення рівня обізнаності пересічними громадянами з чинним законодавством України.

Покращення рівня захисту людей призведе до процвітання України та появи довіри від інвесторів.

Як наслідок — залучення інвестицій та розвиток держави.
 

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:05

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада