Федчишин Дмитро

Федчишин Дмитро

Вік
26
Волинська
місто Любомль
Біографія

Освіта

  • 1997-2008 – Куснищанська ЗОШ;

  • 2008-2011 – Володимир Волинський агротехнічний коледж спеціальність «Правознавство» кваліфікація "Юрист" ;

  • 2011-2015 – Національний університет "Одеська юридична академія"  спеціальність "Правознавство" "Цивільна та господарська юстиція" кваліфікація "Юрист".

Досвід роботи

  • 2013-2017 рр. – на посаді юрисконсульта в Комунальному закладі "Центр первинної медико-санітарної допомоги Любомльського і Шацького районів";

  • 2017 р. та по даний час – на посаді головного спеціаліста відділу з питань юридичного забезпечення ради, діловодства та проектно-інвестиційної діяльності Вишнівської сільської ради (ОТГ).

Професійні сертифікати: «Навчання в сфері публічних закупівлях», «Навчання в сфері дотримання законодавства про працю» - є посвідчення Інспектора з праці, Навчання по написанню проектів.
 

Економіка
Ідея змін

Мета

Змінити  «Правила приєднання електроустановок до електричних мереж». 

Проблема

Якщо власник/користувач земельної ділянки, який планує будувати (чи будує) житловий будинок, та його земельна ділянка, відповідно до планів забудови певної території населеного пункту, є складовою частиною в новому житловому масиві чи вулиці, то питання приєднання житлового будинку до електричних мереж вирішуватиметься тільки в складі всієї електрифікації нового житлового комплексу згідно з детальними планами забудови території.

Це означає, що власники земельних ділянок на території нового житлового комплексу не можуть індивідуально замовляти послугу з приєднання окремо кожного житлового будинку до мереж, які не призначені для електрозабезпечення цієї території.

Правила визначають таке поняття, як «функції замовника електрифікації території». Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», функції замовника виконує безпосередньо виконавчий орган місцевої влади або може їх делегувати іншому генпідряднику (суб’єкту) у порядку, встановленому законодавством.

Також функції замовника електрифікації території нового житлового комплексу може виконувати кооператив забудовників території (громадська організація) шляхом створення юридичної особи, якому виконавчий орган місцевої влади відповідним рішенням делегував функції замовника із електрифікації відповідної території.

Про те, тут є так зване «але» після виготовлення документації, проведення електрифікації території житлового комплексу за кошти кооперативу(якщо такі є) або кошти виконавчих органів місцевої влади, після чого нова електромережа буде передана в одну із  ПАТ «обленерго».

Стоїть питання, кошти, які сплачують державні компанії, громадяни України  недостатньо для того щоб Пат «обленерго» провів самостійно такі види робіт?.

Результат 

Спрощена система електрифікації території житлового комплексу. При розробленні та затвердженні кварталу, ПАТ «…енерго» на підставі рішення органу місцевої влади ,за власний рахунок проводить електрифікацію житлового кварталу.

Що стосується лісового господарства.

З проведеною децентралізацією та утворенням ОТГ є потреба у збереженні лісів, які перебувають на території, що належить ОТГ. Необхідно передати ліси у власність ОТГ, які зможуть контролювати їх використання, збереження. Крім ОМС, громадяни громади здійснюватимуть нагляд за правомірними діями виконавчих органів щодо збереження лісів.

Це не одна проблема яку необхідно вирішити (бізнес, який потопає в податках, державні установи, які за використання електроенергії сплачують більше трьох грн за 1 кВт, корупція, яка ще більше розвивається, сміття – одна з першочергових та екологічних проблем…) накладення штрафних санкцій в розмірі 300 грн це є абсурдним, адже не породжує у винуватця почуття відповідальності. 

Я готовий змінювати нашу державу-Україну на благо українського народу.
 

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада