федорова

Федорова Юлія

Вік
42
Одеська
Білгород-Дністровський
Біографія

Освіта:

09.2001-03.2002 Одеський Державний Економічний Університет. Спец. Факультет перепідготовки, спеціальність «Менеджмент». Диплом спеціаліста.

09.1993-07.1998 Одеський Державний Економічний Університет. Обліково-економічний факультет, спеціальність «Бухгалтерський облік та аудит». Диплом магістра.

Досвід роботи:

Виконком Білгород-Дністровської міської ради
Посада: Керівник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Діяльність: висвітлення діяльності міської ради та виконавчих органів, відповідальна за офіційний сайт міста, робота зі ЗМІ, громадськими організаціями, релігійними громадами, впровадження інструментів громадського контролю та електронної демократії, модерування електроних веб-платформ.

Посилання на повне резюме.

Регіональні програми
Ідея змін

Мета: зробити роботу влади міста Білгорода-Дністровського та нових ОТГ  Білгород-Дністровського району відкритою і прозорою через Відкриті Дані.

Цілі: Для контролю влади громадою міста та нових ОТГ  забезпечити відкритість інформації у форматі відкритих даних на офіційному державному порталі та на офіційних сайтах ОТГ, виконання законодавства України щодо оприлюднення офіційної інформації та надання її у вільному доступі.

Завдання:

  1. Запровадження політики відкритих даних у місті Білгороді-Дністровському та ОТГ району
  2. Проведення аудиту даних
  3. Проведення освітніх заходів щодо відкритих даних для органів місцевого самоврядування
  4. Формування запиту у громади та бізнесу щодо відкритих даних

Посилання на повну програмну мету.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 08:46

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:18

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:11

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада