фомич

Фомич Микола

Вік
34
Черкаська
Черкаси
Біографія

Депутат Черкаської міської ради VIII скликання, голова фракції «Об’єднання «САМОПОМІЧ» у Черкаській міській раді. Кандидат психологічних наук, доцент.
Народився 28 липня 1984 року в місті Нова Одеса Миколаївської області.


ОСВІТА
У 2002 році з відзнакою закінчив Новоодеську середню загальноосвітню школу №2. З 2002 по 2007 рік навчався і закінчив з відзнакою Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Пожежна безпека» та здобув кваліфікацію магістра пожежної безпеки. З 2012 року кандидат психологічних наук. 2015 року присвоєно вчене звання «доцент».


КАР’ЄРА
Пройшов шлях від курсанта Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля до доцента кафедри психології цього ж навчального закладу.


ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ
Засновник громадської організації «Центр допомоги та розвитку «Простір». Автор більше десяти соціальних та освітніх проектів.


ПОЛІТИЧНИЙ ДОСВІД
У 2015 році обраний депутатом Черкаської міської ради, голова фракції «Об’єднання «САМОПОМІЧ». Заступник голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, сім’ї, соціального захисту, освіти, науки, культури, фізкультури та спорту.

Освіта
Ідея змін

Проект "Школа корисних звичок". Програмна мета - досягнення енергетичної безпеки країни шляхом виховання у дітей дошкільного віку культури ресурсозбереження та формування ресурсозберігаючої поведінки у побуті.


Посилання на повну програмну мету кандидата.

 

Кулина Руслан Олександрович

сб, 05/12/2018 - 01:47

Щось занадто стисло.

Кулина Руслан Олександрович

сб, 05/12/2018 - 01:49

В анкеті кандидата зазначено 34 роки, а з відео 33 роки. Так скільки Вам повних років вже?

Фомич Микола Володимирович

У відповідь до від

сб, 05/12/2018 - 06:26

Якщо у вас є запитання щодо проекту залюбки відповім

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:16

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:26

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Любарський Сергій Станіславович

пт, 05/18/2018 - 02:17

Ідея просто БІМБА!краще вже навчити бачити різницю як за наші кошти купують ресурс і нам же опять таки за наші кровні в три дорого впарюють. Оце і буде просвітнецька діяльнісьть

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада