Гапонов Сергій

Гапонов Сергій

Вік
38
Херсонська
Голая Пристань
Біографія

Я розпочав трудову діяльність в 1997 році.  Досвід роботи в економічній діяльності більше 15 років приймати дуже важливі рішення. Аналітичний склад ума. Не боюсь робити на відповідальних посадах.

Освіта

  • У 2003 році закінчив Херсонський державний аграрний університет за спеціальністю «Облік і аудит» та здобув кваліфікацію економіста з бухгалтерського обліку.

Найбільший успіх був на підприємстві розпочав роботу обліковцем та за 1,5 роки досяг посади головного економіста.

Цілеспрямований, відповідальний є велика мета змінити на краще життя всієї країни     

Екологія
Економіка
Ідея змін

Екологічна та Економічна мета проекту

Повна переробка сміття для досягнення енергонезалежності від зовнішніх постачальників енергоресурсів.  Для міст України так і для України в цілому це рішення забруднення навколишнього середовища та звільнення земельних ділянок під сміттєзвалищами.

Економічний ефект від реалізації проекту виробництво біодизеля для сільського господарства, для зниження собівартості виробленої продукції як тваринництва так і рослинництва. Виробництво органічних добрив які також використовуються для сільського господарства. Виробництво біогазу та електричної енергії для промисловості для зменшення собівартості виробленої продукції.

Повна переробка сміття передбачає піролізну переробку сміття з поліетилену та пластику а також переробка органічних відходів в біореакторах для виробництва біогазу та органічних добрив.

Обставина задуму проекту є не байдужість до Країни в якій живуть мої близькі та рідні. Також обставина задуму проекту ліквідація сміття як сміття та екологічної катастрофи для міст України та України в цілому. Перспективність проекту дешеві засоби виробництва та висока рентабельність виробництва продукції переробки сміття від 35 до 45 відсотків.

Термін реалізації проекту 3-4 місяці після отримання коштів від інвесторів.       

Мене, як громадянина України, дуже болить, що наші керманичі майже нічого не зробили для поліпшення життя громадян України.
У мене також є бажання змінити все докорінно в системі державного управління та формування бюджету. Повинна відбутися повна децентралізація бюджету всі податки мають залишатися на місцевому рівні, а в державний бюджет всі місцеві бюджети направлятимуть 10 частину.

Також мета економічного дива для зростання ВВП країни. Дипломати мають працювати не як представники України в тій чи іншій державі, а торгівельним менеджером для просування Українських товарів по всьому світу.

Ліквідація непотрібних структур в управлінні державою таких, як Райдержадміністрації та Обладміністрації як непотрібних і цілковито даремні органи влади.

Посилення відповідальності, як і бізнесу. так і влади за безпечністю виробництва та реалізації продуктів харчування. Особливо постачання продуктів харчування до дитячих закладів. Мене обурює, як громадянина України, так і колишнього головного бухгалтера дитячого дошкільного закладу що при придбанні продуктів харчування в системі прозоро 1 критерій для продуктів харчування це ціна а не якість. В цьому напрямку потреба зміна підходу до визначення переможця торгів.


 

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:13

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:35

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада