1

Гайдук Валерій

Вік
59
Київська
Київ
Біографія

Освіта

У 1982 році закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю "технологія", обробка металів тиском, отримав кваліфікацію інженера-механіка.

У 2004 році здобув другу вищу освіту у Національній академії управління за спеціальністю «Фінанси», магістр з фінансового менеджменту (червоний диплом).

Професійний оцінювач з 1998 року. Отримав свідоцтво Фонду державного майна України за напрямами- оцінка об’єктів у матеріальній формі (6 спеціалізацій), оцінка цілісних майнових комплексів, оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Отримав свідоцтво Державного комітету із земельних ресурсів за напрямом експертна грошова оцінка земельних ділянок. Отримав Сертифікат Інституту Лінкольна (США) – масова оцінка нерухомості для цілей оподаткування

Досвід роботи

У 2015 створив ТОВ «Місцеві соціально-інноваційні технології», є співзасновником та генеральним директором цього товариства.

З 2014 року - директор департаменту оцінки та експертизи ТОВ "Е.R.S.T.E."

У 2013 році прийнятий на посаду заступника директора ТОВ "Експертна група «Юстиція –ТЕУ»".

З 1995 по 2012 рік працював у Фонді державного майна України. Займав посади начальника відділу методичних питань регіональної політики приватизації Департаменту програм приватизації, начальника відділу аналізу ціноутворення та директора Департаменту оцінки майна та оціночної діяльності Фонду.

У  1994-1995 р.р. працював головним консультантом ТОВ «Приват-консалтинг».

У 1993-1994 р.р. працював головою Комітету з оренди та приватизації комунального майна Дарницького району Києва.

У 1992-1993 р.р. працював керівником секретаріату Дарницької районної ради народних депутатів Києва.

У 1990-1992 р.р. створив Молодіжний центр «Славутич» на ВО «Київський радіозавод» та працював директором.

У 1985-1990 р.р. працював інженером-технологом ВО «Київський радіозавод».

У 1982-1985 р.р. працював інженером Інституту проблем матеріалознавства АН УРСР.

У 1975 -1976 р.р. працював регулювальником р/а ВО «Київський радіозавод».

Політична та громадська діяльність

Беру активну участь у громадсько-політичному житті країни та міста. Двічі обирався депутатом  Дарницької районної ради народних депутатів м. Києва.

Голова громадської організації «Шлях до самоврядування» Член Ради всеукраїнської громадської організації “Асоціація фахівців оцінки”. Співзасновник та член правління громадської організації СЕНС “Соціально-економічні новації у суспільстві”.

Організатор політичного проекту "ДОЛЯ громадян України". Позапартійний

Економіка
Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

Моя програмна мета: програма “Самоврядування та територіальна організації влади". Жодна влада в Україні поки що не забезпечила основ для формування справжнього демократичного місцевого самоврядування на зразок європейського. Ось чому лише раціональне облаштування українського суспільства - це шлях до справжнього самоврядування.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

1

 

1

 

2
Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:34

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Рудаков Василь Петрович

вт, 05/15/2018 - 16:27

Саме цікаво, що більш менш нормальні програми, мають найнижчий рейтинг. І зовсім немає програм, про втілення нових винаходів і технологій, які мають найбільшу цінність і приносять максимальний доход. Як що сільське господарство приносить 10-25% доходу, то винаходи(чим займається Америка та Японія 100=200 до тисячі процентів. Тому без розстрілу чиновників корупціонерів не обійтись.Только пуля бюрократа может отрезвить....... І обов,язкова зміна всього устрою з дико капіталістичного на суспільно общинний лад зі зміною фінансово-банківської ростовщицької системи на систему радянського чи японського типу. І чим швидше, тим ліпше. Інакше ломежузи хамміти продадуть і нас і нашу землю.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада