а

Гайовий Іван

Вік
33
Волинська
Луцьк
Біографія

Освіта

У 2001р. закінчив Луцьку ЗОШ №22. У 2007р. закінчив медичний факультет КМІУАНМ, здобув кваліфікацію лікаря.

Із 2008 по 2010рр. проходив інтернатуру за спеціальністю "акушерство та гінекологія" Львівського НМУ ім. Данила Галицького.

У 2011р. закінчив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Державне управління» та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

Досвід роботи

На даний момент працюю акушером-гінекологом (відділення ургентноЇ гінекології Луцької міської клінічної лікарні) та лікарем ультразвукової і функціональної діагностики. 

Державне управління
Ідея змін

Моя програмна мета: перетворення України за 5-10 років на державу європейського рівня.

1. Продати всі 3 тисячі державних підприємств, окрім підприємств оборонного значення. Оборонні повинні залишитися у держвласності. Немає і не буде чесних політиків, нема месії, який прийде і щось зробить, але є гнила совкова система, яку треба змінити.

2. Відміна податків, окрім двох: 5% із продажів та 10% соціального  податку для виплати пенсій і стипендій. Це ті податки, які повинен заплатити бізнес державі. За несплату цих двох податків - великі штрафи. Це створить хороші умови для бізнесу(сприятливий клімат), і гроші будуть осідати тут.

При цьому держава повинна бути у ролі арбітра, яка регулює відносини між представниками бізнесу, не даючи монополізувати ринок.

3. Реформа судової системи+вхід України в НАТО. А також посилена робота із очищення влади. 

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 15:32

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]
для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада