ff

Герасименко Дмитро

Вік
33
Полтавська
Полтава
Біографія

Освіта

2002 - 2007 рр. - навчався у національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого (кваліфікація — юрист, спеціальність – правознавство).

2010 р.  - друга вища освіта у Полтавському університеті економіки і торгівлі за спеціальністю «Міжнародна економіка».

Досвід роботи

2007 - 2015 рр. -  працював в органах прокуратури України. Неодноразово нагороджувався керівництвом.

Із 2016 року по теперішній час  -  підприємницька діяльність, директор юридично-консультативного центру «Прецеденть».

Починаючи із березня 2018 року, почав займатись політичною діяльностю у Полтаві.

Екологія
Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета: запровадження нових технологій розвитку інфраструктури на місцевому рівні. Із допомогою програми зменшаться видатки місцевого бюджету на ремонти доріг та утримання автотранспортних засобів, а також частково усуне корупційну складову під час використання бюджетних коштів у данному напрямку. 

Проблема:

  1. Постійний ремонт доріг та списання коштів;
  2. використання роздутого штату автопарку посадовців і списання коштів на пальне;
  3. Завищені тарифи за проїзд по містах.

Вирішення:

  1. Під час ремонту дорожнього покриття на нього кладеться пластикова сітка і заливається сумішшю із дорожнього бітуму та переробленого пластику та/ або резини. Пластику та резини у нашій країні сила силенна. Можна використовувати перероблену автомобільну гуму, пластикові пакети тощо. 
  2. Провести ревізію транспортних засобів органів місцевої влади, виставити їх на торги,  а за наявні грошові кошти купити електрокари аналогу Nissan Liaf. На даний час, маються еквіваленти з запасом ходу у 300 км. Крім того, отримаємо дотації на встановлення електрозаправок, тому вказане не потягне за собою використання великого обсягу коштів. Для довгих дистанцій можливо залишити 1-2 автомобіля із двигуном внутрішнього згорання.
  3. Запроваження електротранспорту (електроавтобусів) або запровадження державних заправних станцій із единим тарифом.  

Шляхи реалізації :

  1. Побудова сміттєпереробних заводів, що, у свою чергу, вирішить питання сортування відходів;
  2. Переговори з іноземними автовиробниками та ухвалення відповідних рішень щодо закупівлі електротранспортних засобів або власне виробництво вказаних автомобілів;
  3. Налагодити серійне виробництво як приклад українських електроавтобусів із запасом ходу 320 км «Электрон Е191»  та здійснити закупівлю для невеликих міст.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

 

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 08:46

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:13

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада