Горб

Горб Олена

Вік
37
Київська
Чайки
Біографія

Освіта:

1998 – 2003 рр. - Національний університет «Києво-Могилянська Академія».

Диплом спеціаліста за фахом «Економіка та підприємництво».

Досвід роботи:

З лютого 2017 р. - ПАТ «Укрпошта», Київ, Керівник відділу продуктового маркетингу.

З лютого 2014 р. - Громадська робота, член ГО «Всеукраїнська Громадянська Платформа Нова Країна». Координатор регіональних проектів, лідер команди проекту «Публічна політика».

2011 – 2014 рр. - Philips Ukraine, Київ, Менеджер категорії. Виконувала обов’язки маркетинг-директора.

2009 – 2011 рр. - Energizer SA, Київ, Менеджер із торгового маркетингу.

2007 – 2009 рр. - Tetra Pak Ukraine, Київ, Менеджер з розвитку категорії.

2006 – 2007 рр. - Danone Ukraine, Київ, Бренд-менеджер.

2007 – 2009 рр. - Colgate-Palmolive Ukraine, Київ, Бренд-менеджер.

Посилання на повне резюме.

Регіональні програми
Освіта
Ідея змін

Програмна мета: створення інноваційної школи-хабу в Київській області, яка вирішить проблему доступу до якісної середньої освіти для дітей одразу декількох населених пунктів і стане базою для розвитку креативної економіки для цілої агломерації у Києво-Святошинському районі.

Цілі проекту:

- Забезпечення високоякісної доступної середньої освіти для дітей с. Чайки та прилеглої громади м. Києва (вул. Бударіна).

- Зменшення навантаження на транспортну та освітню інфраструктуру Святошинського району міста Києва за рахунок розвитку шкільної інфраструктури найближчих громад Києво-Святошинського району.

- Створення «центру заземлення» для нових мешканців околиць Києва. Вирішення питання зі школою для дітей підтримуватиме бажання людей пов’язувати свої довгострокові плани з цією територією та, відповідно, більш активно долучатися до розвитку своїх громад.

- Створення передумов для формування креативного класу та розвитку стартапів у Києво-Святошинському районі за рахунок надання опорною школою приміщень для розвитку інноваційного бізнесу (коворкінг, зала для конференцій тощо) та впровадження навчальних програм, які готуватимуть кадри для креативної економіки.

Посилання на повну програмну мету.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 16:54

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:47

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:52

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Молоканова Валентина Михайлівна

нд, 06/10/2018 - 10:51

Побудова нової школи в окремому районі - потрібний проект, але не інноваційний. Адже було заявлено. що проект "Нові лідери" шукає сучасних, небайдужих лідерів, які запропонують суспільству нові цікаві ідеї, які могли б змінити всю країну на краще.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада