Горбаньов Юрій

Горбаньов Юрій

Вік
35
Дніпропетровська
Дніпро
Біографія

Закінчив у 2005 році ДОнНТУ за спеціальністю "електрик".

Зараз працюю спеціалістом у "Обленерго".

Державне управління
Ідея змін

Моя програмна мета:

На сьогоднішній день Україна є прикладом по демократичним перетворенням, але у глобальному світі для справжньої незалежності важливим елементом є самодостатність і стабільність держави.

В Україні за 27 років незалежності не відбулося розвитку держави, аналогічного досвіду Сінгапуру або Південної Кореї, що вимагає переоцінки і істотних реформ на прикладі інших країн.

У зв'язку з зовнішнім впливом в Україні потрібен розвиток толерантної політики для об'єднання східних і західних регіонів на основі досягнень в економіці та рівня життя.

На поточний момент в Україні основні явні проблеми: корупція, відсутність справедливої ​​судової системи (відсутність судової відповідальності), тіньова економіка та ін.

В Україні важливою проблемою є відсутність механізму щодо забезпечення виконання існуючих законів, які трактуються на особистий розсуд в інтересах окремих олігархічних груп. Нові лідери потрібні, і кожен по своїй можливості повинен зробити все можливе, тому хочу запропонувати незалежну оцінку перетворень для лідерів.

Основні напрямки досягнення поліпшень в суспільстві, починаючи з найбільш досяжних:

  • Ефективне використання інвестицій для усунення безробіття по регіонах і заміщення імпорту. Розвиток існуючих виробництв з їх модернізацією і ефективне управління державними підприємствами на основі перевірок та спрощення змін.
  • Соціальна підтримка малозабезпеченого населення з виділенням житла і роботою на виробництві, а також медзабезпечення.
  • Розвиток пріоритетних галузей з підтримкою держави і реалізація комплексних проектів з імпортозаміщення, і додатково спрямованих на екологію (технології з очищення та переробки відходів) і розвитку інфраструктури (міст і сіл) для розвитку туристичних маршрутів.
  • Розвиток соціальної демократії на основі справедливої ​​системи податків.
Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 15:33

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]
для продовження комунікації . Гарного дня )

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада