Горілик

Горілик Олександр

Київська
Київ
Біографія

Освіта

Закінчив Київський Національний Економічний Університет (зараз ім.Вадима Гетьмана), факультет: економіки та управління; спеціальність: адміністративний менеджмент (держрегулювання економіки, макроекономіка); ступінь: магістр з менеджменту.

Курси підвищення кваліфікації

- посвідчення 21.12.2017, КНЕУ ім. В.Гетьмана, Київ, Україна – «Вільне володіння українською мовою»;

- свідоцтво 12.10.2016, НПУ ім. М.П.Драгоманова, Київ, Україна – «Англійська мова»;

- свідоцтво 21.06.2014, Бізнес Школа «Крок», Київ, Україна – Міні-МВА, «Керівник підприємств, установ та організацій»;

- сертифікат 21.03.2014, Інлінгва, школа англійської мови, Челтенем, Англія – «Бізнес англійська»;

- сертифікат 03.01.2014, Френсіс Кінг, школа англійської мови, Лондон, Англія – «Загальна англійська»;

- сертифікат 29.07.2007, Київ, «Корпоративні стандарти якісного обслуговування клієнтів»;

- сертифікати: 16.06.2001, 28.05.2000, Київ, «Технологія ефективного продажу».

Досвід роботи

2015 – 2016 рр. - директор з управління та розвитку бізнесу (Dominion Business Park), концерн «НІКМАС», м.Київ (девелопмент, нерухомість, будівництво, непрофільні напрямки);

2010 – 2012 рр. - концерн «НІКМАС», м.Суми (машинобудування) - директор комерційної дирекції, генеральна дирекція концерна; генеральний директор ТзОВ «Головкопресормаш-Сервіс», віце-президент із сервісу концерна;

2007 – 2010 рр. - група компаній: ЗАТ «УКРАВТОінвест», ТзОВ «Київська промислово-інвестиційна компанія», м.Київ - генеральний директор, комерційний директор;

1999 – 2007 рр. - ДП “АВТО ІНТЕРНЕШНЛ”, м.Київ  - керівник автосалону, керівник напрямку кредитного та оптового продажу;

1997 – 1999 рр. - ТзОВ “ДЭУ МОТОР Ко УКРАЇНА”, м.Київ - заступник начальника фінансового відділу, менеджер фінансового відділу, торгівельний представник.

Ключова інформація

Наявність лідерських, комунікативних якостей, управлінських навиків.

Активна життєва позиція, робота на результат, наполегливість в досягненні мети, підприємливий, командний гравець.

Здібність швидко та конструктивно приймати рішення, відповідальність;

Вів діяльність та маю досвід роботи у різних сферах: автомобільний, машинобудівний бізнес, нерухомість, будівництво, альтернативні джерела енергії, нафтогазові продукти, сільське господарство, парламентська виборча кампанія, радник голови РДА.

Функції: організація та контроль комерційної діяльності (великий досвід з продажу), управління активами, розробка концепцій, реорганізація та управління підприємствами, виробничим концерном, створення, оперативне управління та розвиток нових напрямків діяльності з новими підприємствами та їх мережами філій в Україні та закордоном (до 500 чол.), розробка та впровадження системних бізнес-процесів, навчання персоналу,  організація та контроль парламентської виборчої кампанії тощо.

Державне управління
Ідея змін

Мета: Разом розвивати Україну, як чисту, зелену, енергетично, економічно та політично незалежну країну, використовуючи та зберігаючи нашу природу діти якої ми є, та думаючи, не тільки про себе, але і про майбутні покоління. Із правильним підходом це питання може об’єднати навколо себе всіх!

Проблема:
Ефективне використання природних джерел енергії, захист навколишнього середовища, наше здоров’я та майбутнє нашої планети – речі дуже тісно пов’язані та не передбачають взаємо виключення!

Стратегія та план дій:

За найближчі декілька років необхідно змінити ставлення людей до цього важливого питання та постійно вимагати конкретних дій від влади.

Вимагати затвердження даного напрямку на законодавчому рівні, як один з най пріоритетних в Україні! Та довести це до всього суспільства.

Вивести це питання якнайдалі від політики та політиків в площину ефективного управління!

Підхід до цього питання повинен бути глобальним, централізованим, конструктивним та десь навіть радикальним. Тому змусити владу на ділі підтвердити, чи на справді вона переймається цим питанням!

Способи: петиції, прес-конференції, соціальна рекламна кампанія з конкретними вимогами, термінами вирішення та відповідальними щодо: починаючи з прийняття відповідних рішень місцевими органами влади, постанов КМУ, до прийняття відповідних законів в ВРУ. З подальшою публікацією в ЗМІ, інтернеті, висвітлення у новинах результатів та прізвищ відповідальних (у міністерствах, відомствах, парламенті, місцевому управлінні). Дана публічність змусить відповідальних нарешті перейти від балачок до діла!

Очікувані результати:

Змінимо своє відношення до природи, природа змінить своє відношення до нас. З урахуванням подальшого розвитку технічного прогресу ми разом з усіма іншими розвинутими країнами будемо піклуватися про навколишнє середовище та виховувати дітей в цьому напрямку.

Синергія в цьому питанні може бути початком довіри людей до влади!

Розвиток екологічних проектів – це нові робочі місця, розвиток села, зелена туристична країна, надійне та світле майбуття для України!

Посилання на повну програмну мету кандидата.
 

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 15:35

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]
для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада