Горобець

Горобець Віктор

Хмельницька
Полонне
Біографія

Освіта

Закінчив навчання у Полонській Гімназії №1 у 2007 році. 

Потім здобув спеціальність муляра-штукатура у Полонському Аграрному Ліцеї.

Проходив військову службу у Новоград-Волинському Інженерному полку (А3814) 2010-2011 р. Звання - солдат, посада - сапер.

Робота

Працював на багатьох роботах, але свого місця так і не знайшов.
 

Державне управління
Соціальний захист
Ідея змін

Проект – «Прозора країна».

Мета: сформувати підґрунтя для суспільства нового покоління.

Завдання: 
1. Створити «електронний паспорт» громадян України.
2. Внести зміни до конституції України (щоб Ми нарешті пишалися не лише тим що вона у нас перша у світі, а й тим що найкраща).
3. Заборонити виготовлення продукції низької якості. Переглянути і установити сучасні стандарти якості, та особливо уважно стежити за їх виконанням.

План дій та термін виконання:
«Електронний паспорт» (далі «ЕП»)  - це усі данні про громадянина (його освіта, хобі, опис майна, зарплата та навіть витрати).

На першому етапі (котрий триватиме близько року на добровільній основі) громадяни, котрим не має чого приховувати зможуть з допомогою спеціально створеної для цього держслужби отримати свій «ЕП» і усі публікації цих людей в інтернеті будуть користуватись набагато більшою довірою у результаті чого Україна матиме свій куточок довіри у всесвітній павутині.  

Натомість усім власникам «ЕП» буде надаватись велика знижка на товари Державного виробництва за умови, що даний вид товару буде в 1 екземплярі.

Тобто, якщо у громадянина з «ЕП» є м'ясорубка (навіть ручна) і він хоче придбати нову електричну, яка виготовлена на «УкрМ'ясорубБуд» (уявна назва), то в такому разі йому доведеться віддати свою у відповідне місце.

Таким чином ми піднімемо рівень життя, популяризуватимемо товари українського виробництва.

Адже у майбутньому усе виробництво має стати безвідходним – тобто, щоб підприємства знали, що зробити з уже використаним товаром і брали  на себе відповідальність за їх переробку, переоцінку чи знищення. 

За цей час буде створена команда програмістів, що створять захищену базу даних (не виключено що і нову мову програмування) задля виконання плану.

Другий етап (2 роки ) – усі держслужбовці повинні мати «ЕП».

Третій етап – усі громадяни України мають «Електронний Паспорт». Термін виконання невідомий.

Конституція України потребує оновлення і налаштування до майбутніх змін. Термін 2 роки.

Заборона виготовлення товарів низької якості – необхідний пункт, адже - це буде знак того, що ми дбаємо про себе і про матінку природу(не витрачаємо ресурси Землі на непотрібні речі).

Держустанови повинні контролювати умови якості, кількість вакансій і підтримку громадянам.  Термін виконання 5 років.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 13:46

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-d…

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 15:37

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 17:29

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]

для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада