1

Грабовенко Світлана

Вік
34
Київська
Київ
Біографія

Родом із Черкащини. Наразі проживаю у Києві. Маю вищу освіту за спеціальністю маркетолог. Також середню освіту за спеціальністю "торговий брокер", "комерційний агент".

Заміжня. Працювала у багатьох сферах.

Люблю втілювати нові ідеї. Завжди прагну до найкращого результату.

Люблю театр, подорожі та все нове і цікаве.

Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета: створити організацію, до якої зможуть звертатися усі, хто має чіткий, дієвий план дій щодо реалізації своєї ідеї. Завдяки даній організації усі схвалені ідеї отримають всебічну підтримку у її реалізації. Також, це шанс для тих, хто звертався до проекту "Нові Лідери", але не знайшли підтримки.

До даної організації будуть залучатися різноманітні спонсори. Також у подальшому вона матиме і власний дохід.

До складу організації входитимуть юристи, фінансисти, аналітики. Також обдаровані та небайдужі працівники.

Наприклад:

До організації звернувся громадянин України, мешканець УманІ Черкаської області. Із чіткою ідеєю відкрити цех для заморожування фруктів та овочів. Наша організація, розглянувши дане звернення, прийняла рішення надати підтримку у вигляді фінансової та правової допомоги на партнерських умовах. Тим самим, надавши кошти на здійснення цього проекту, організація матиме стабільний дохід як один із акціонерів або співвласник створеного підприємства .

Також дуже просто вирішити питання з житлом. Для тих, хто його потребує, але не може собі його дозволити.

Багато наших будівельників працюють за кордоном . За сприянням нашої організації та спеціалістів з будівництва можливе будівництво житла на найвигідніших умовах, та у безвідсотковий кредит. Тим самим повернемо робочу силу до України і будуватимемо доступне житло.

Це тільки мала частка з тих ідей, які можливо втілити.

Умови реалізації проектів зі сторони даної організації можуть бути наступні:

  1. Партнери. Акціонери.
  2. Кредит безвідсотковий
  3. Надання разової допомоги ( у разі, якщо ідея не несе фінансового змісту. Як приклад наукова, освітня ,культурна діяльність )

Створення даної організації допоможе у вирішенні такого питання ,насамперед , як масова трудова міграція із нашої країни у пошуках кращого майбутнього. Допоможе творити краще майбутнє та заробляти у своїй країні.

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:30

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:19

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:37

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада