Гребенюк

Гребенюк Петро

Вік
25
Київська
Київ
Біографія

У 2018 році закінчив Київський університет імені Бориса Грінченка за фахом релігієзнавство.

Працюю у некомерційній релігійній організації "Дім Молитви" на посаді SMM-менеджера.

 

Державне управління
Ідея змін

Реформування християнських організацій та церков в Україні.

Ідея: реформувати релігійні організації, зокрема протестантські.

  1. Боротьба з великою кількістю сект в Україні.
  2. Проведення розслідувань, боротьба з корупцією та шахрайством у сфері протестантських організацій та виявлення сект по країні.
  3. Створення компетентної комісії з науковців релігієзнавців, журналістів, громадських діячів та лідерів УПЦ і ради християн віри євангельської.

Завдання: 
1. Створення компетентної комісії в релігійній сфері, зокрема християнській, а потім і у загальному.
2. Створити список сумнівних організацій по Україні та їх перевірити.
3. Детально розглядати, вивчати та аналізувати канони організацій які потрапили до сумнівного списку. Виявляти розбіжності з законодавством України та розбіжності або не правильне трактування самого вчення, зокрема Біблійського вчення. Наприклад, найпопулярніші з них: «Зцілення за гроші»  і «Фінансові інвестиції в Бога та отримання згодом дивідендів»
4. Виявлення не добросовісних організацій, сект, шахраїв та боротьба з ними і масова очистка України від таких організацій.

Висновки: У Україні дуже багато різноманітних релігійних угруповань. Доброчинних церков та конфесій доволі багато, але також із великим попитом українців на духовний розвиток, розквітають і секти. Мета моєї програми зменшити їх кількість або довести до відома українських громадян про такі організації та опублікувати їх назви, лідерів тощо. Українці які шукають Бога та духовного розвитку, не мають потрапляти шахраїв.
 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:33

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада