uhj

Громаков Михайло

Вік
33
Дніпропетровська
Павлоград
Біографія

Освіта

09.2000 - 06.2004 - Павлоградський технікум Національної гірничої академії України, гірський електромайстер;

09.2012 - 01.2017 - Харківський Національний автомобільно-дорожній університет, будівництво металоконструкцій мостів і транспортних тунелів.

Досвід роботи

01.2010 - 02.2011- менеджер проекту, ТОВ "Мітком Інвест".
Обов’язки: будівництво об'єкта "Реконструкція аспіраційних систем В3, В5, газоочистка АГЦ, траса повітропроводів від охолоджувачів №1 і №2 до вент. установок В4, В6. ВАТ" НЗФ ", перемовини із замовником, закриття актів виконаних робіт.

01.2010 - 02.2011 - менеджер проекту, ТОВ "Мітком Інвест".
Обов’язки: будівництво "Реконструкція цеху №9 1етап. ДСК-6 у розширючій частині СГМ2 ЦПФ" ВАТ "НЗФ", перемовини із замовником, закриття актів виконаних робіт.

02.2011 - 08.2012 - менеджер проекту, ТОВ "Мітком Інвест".
Обов’язки: будівництво системи газоочистки за печами №2,3,8 на ВАТ "Дніпроспецсталь", планування поставок металоконструкцій, планування монтажу МК, перемовини із замовником, закриття актів виконаних робіт.

08.2012 - 03.2013 - менеджер проекту, ТОВ "Мітком Інвест".
Обов’язки: будівництво складського комплексу АТБ з адміністративними приміщеннями у смт. Верхньоторецьке Ясіноватовского району Донецької обл., перемовини із замовником, закриття актів виконаних робіт.

03.2013 - 09.2015 - керівник служби постачання, ТОВ "Мітком Інвест".

Обов’язки: планування потреби у сировині і ТМЦ, планування бюджету, замовлення оптимальної кількості сировини, пошук постачальників, ведення перемовин із метою отримання кращих умов постачання сировини, контроль виконання договорів, контроль проведення своєчасних відвантажень товару постачальниками, контроль оплати за поставлену продукцію, ЗЕД.

05.2016 - теперішній час - керівник департаменту постачання, ТОВ "Брукланд".
Обов’язки: планування потреби в сировині і ТМЦ, планування бюджету, замовлення оптимальної кількості сировини, пошук постачальників, супровід перемовин із метою отримання кращих умов з постачання сировини, організація роботи з існуючими постачальниками і залучення нових постачальників, проведення тендерів у системі Prozorro, контроль оплати за поставлену продукцію, контроль і супровід поставок на всіх етапах - від розміщення до отримання замовлення, укладання та супроводження зовнішньоторгівельних контрактів, ведення переговорів та ділової переписки з логістичними компаніями та брокерами за умовами роботи і оптимізації поставок.

Додаткова освіта
Mini MBA (City Business School) (2016, 6 місяців)
Навички роботи з комп'ютером - Word, Exel, Outlook, CRM Досконало

Знання мов
Англійська - середній

 

Стратегічні
Державне управління
Екологія
Ідея змін

Місія:

Створити інноваційну, гармонійну із природою модель товариства 3 тисячоліття та поширити позитивний досвід у інші держави світу через українську діаспору.

Ціль:

На базі інноваційного товариства побудувати в Україні раціональну державу, корисну для громадян, держав партнерів та людства в цілому.

Очікувані результати від впровадження програми у життя суспільства:

- екологічна очистка території України - чисте повітря, вода, довкілля;

- забезпечення населення екологічно чистими продуктами та товарами;

- пропаганда здорового способу життя та захист довкілля істотно покращить якість життя людей та розвиток інтелектуального потенціалу нації;

- будуть створені необхідні умови для побудови нової економічної моделі держави, котра базується на виробництві та торгівлі на світових ринках інноваційними ідеями, винаходами, новітніми технологіями;

- український народ консолідується довкола своєї місії та цілі, відчує свою значимість та корисність. Це підніме дух нації в Україні та діаспорі;

- якісно змініться на краще імідж держави.

Посилання на повну програмну мету кандидата.
 

Громаков Дмитро

пт, 05/11/2018 - 00:53

Абсолютно лажовая программа для голосования.
Пока проголосовал 4 раза пришлось перегружаться..

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:49

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Шатній Олександр Вікторович

чт, 05/17/2018 - 23:57

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада