1

Губський Олег

Вік
31
Запорізька
Запоріжжя
Біографія

Освіта

Із січня 2006 по липень 2006 рр. навчався у Всеукраїнському центрі професійної реабілітації інвалідів. Закінчив навчання із грамотою і отримав спеціальність ОКН - оператор комп'ютерного набору.

Із серпня 2010 по липень 2011 рр. навчався у Всеукраїнському центрі професійної реабілітації інвалідів. Отримав спеціальність "соціальний робітник".

Досвід роботи

Із 2005-2006рр. - працював на підприємстві ТОВ "Магнат" МЮ-2004. Диспетчер на меблевій фабриці.

Із 2006-2009рр. - працював на підприємстві ПП "Дізілей-М" диспетчером з організації підприємства. Звільнився за власним бажанням.

Із 2009 -2010рр. працював на підприємстві ТОВ "Запоріжжяавтобудсервіс" на посаді директора підприємства. Звільнився за власним бажанням.

Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета: розвиток життя людини з обмеженеми можливостями, а також пенсіонерів.

1) У нашій країні до сих пір народжуються діти з родовими травмами (в 21 столітті, впевнений, у цивілізованих країнах такого немає, це помилка лікаря 95%). Із некваліфікованими лікарями потрібно боротися.
2) ЖД квитки по пільзі можуть купити ОНЛАЙН тільки студенти і діти. Пенсіонер і інвалід повинні їздити на вокзал зі своїм пенсійним. Це абсурд.
3) Влітку взагалі всі пільги не діють. Виходить, що на літній період усі стають здоровими і молодими.
4) Стоянки зі знаком "інвалід" займають не інваліди, і це при тому, що штраф 1500грн, а поліція на це не як не реагує. Я особисто сам викликав поліцейських, прочекав більше години: ніхто так і не приїхав.
5) Доступність по всій Україні відсутня. Ні в магазинах, ні в аптеках немає нормальних поручнів — я мовчу про пандуси. Навіть на особистому досвіді мені важко перейти дорогу тільки лиш тому, що у нас бордюр більше 20 см, не кажу вже про людей на візку або мам із дітьми.
6) Допомога з житлом для інвалідів взагалі зупинилася, хоча б половина навіть 20% оплачувала держава, вже стало б легше чи почали б давати пільгові кредити.
7) Видача автомобілів для інвалідів теж зупинилася. Мені довелося брати кредит на загальних підставах, щоб купити собі авто.
8) Взяти людину з інвалідністю на роботу — це взагалі катастрофа. Підприємець вважає: якщо ти маєш групу, навіщо тобі сплачувати повну ставку? Досить і 0,3 ставки, а це 500грн. 
9) Комісія МСЕК вбиває: навіщо людям без ніг або з діабетом проходити МСЕК кожен або через рік? 

Це те, із чим зіштовхуюсь не тільки я. Про це потрібно говорити на телебаченні, писати. У нас немає такого лідера в наших верхах. Можливо, їм став би я.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:54

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:48

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Шатній Олександр Вікторович

чт, 05/17/2018 - 23:56

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада