111

Гуляєв Микола

Вік
26
Харківська
Харків
Біографія

Освіта

Національний аерокосмічний університет ім. Жуковського “ХАІ”, факультет ракетно-космічної техніки,  Системний аналіз і управління (2008 - 2014).

Соціальний захист
Стратегічні
Ідея змін

Моя програмна мета: системний підхід для вирішення конкретних проблем. Залучення молоді та небайдужих громадян для покращення життя.

Завдання програми:

  1. Застосування системного підходу для підвищення ефективності діяльності державних підприємств.
  2. Застосування фотозвітів після ремонту ділянок водопостачання, газопостачання тощо. Аналіз місць, на яких регулярно трапляються проблеми та аварії та підвищення якості їх ремонту.
  3. Підвищення взаємодії між державними підприємствами та ВУЗами. Тобто нагальні проблеми підприємства можуть бути подані до ВУЗів як теми для курсових та дипломних робіт. Переваги такого підходу у тому, що студенти зможуть використати набуті знання на практиці (на реальних проблемах), а підприємства отримають варіанти рішень для оптимізації робочого процесу.
  4. Моніторинг і порівняння думки народу та прийнятих законопроектів ВРУ. Для цього створюється вибірка громадян України так, щоб думка цієї групи відповідала думці народу із допустимою похибкою. Під час створення законопроектів, групою оцінюється необхідність його прийняття. Після прийняття ряду законопроектів ми будемо спостерігати графік розбіжності між приблизною думкою народу та рішеннями ВРУ.
  5. Перейняти у більш розвинутих країн підхід до охорони навколишнього середовища, сортування та переробки сміття тощо.
  6. Аналіз доцільності деяких державних закупок, які проводяться через тендери.

 

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 15:46

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада