Гуменюк

Гуменюк Тетяна

Вік
34
Вінницька
Хмільник
Біографія

Освіта

У 2005 році закінчила коледж Київського національного університету технологій та дизайну за спеціальністю "Організація обслуговування населення"

Досвід роботи

 У 2007-2009 роках працювала у “Зелена аптека”.

Потім приєдналася до Всеукраїнської громадської організації "Клуб Органічного Землеробства". Клуб займався розповсюдженням біологічних засобів захисту рослин, садового інвентарю, насіння та іншої еко-продукції. Проводились науково-публіцистичні лекції, семінари, широко розповсюджувалась інформація стосовно садоводства і землеробства винятково альтернативним шляхом без застосування хімічних препаратів,або з їхньою заміною на біологічні.

Посилання на повне резюме кандидата. 

Екологія
Державне управління
Ідея змін

Моя програмна мета

 • Створити виробництво натуральних кондитерських виробів без застосування шкідливих інгридієнтів.
 • Створити виробництво по пошиву натурального українського трикотажу.
 • Створити альтернативу кафе McDonald’s, але виключно із натуральними продуктами. 
 • Створити альтернативну профілактичну медицину та центри надання такої.
 • Створити біо-перукарні з використанням сучасних екологічних косметичних засобів.

Ціни планується ставити доступними для широкого кола людей.

90% коштів із прибутку  цих підприємств планується вкладати в слідуючі паралельні проекти:

 • Започаткувати науково-просвітницьку організацію, яка має на меті розвиток незалежної та некорумпованої діяльності в сферах, які допомогатимуть життю, а не навпаки. Ми хочемо започаткувати науку, яка би вивчала і аналізувала науку, яка повинна допомогти сьогоднішній людині: у медицині та охороні здоров’я, в екології, агрономії, астрономії і т. д. На першому місці - це ЖИТТЯ!
 • Сучасна наука потребує досконалого вивчення і реформи, що можливо зробити і досить таки у короткі терміни. Серед населення проводитимуться семінари, лекції, випускатимуться книги,газети, радіо, інтернет про перевагу здорового способу життя, перевагу сім’ї і сімейних цінностей, грудного вигодовування, протидію наркотичному та алкогольному сп’янінню, бажанню гармонічного розвитку, розумного і гуманного існування.  Пропаганда застосування альтернативної біопродукції побутового, агрономічного, а також іншого призначення: застосування біологічних (органічних) засобів захисту рослин; екологічних пральних порошків, мила, шампуню, засобів для миття посуду, косметики і т. д. Організація має на меті доносити до людей теорію про здоровий, гуманний, розумний спосіб життя, біологію, екологію, анатомію, астрономію, філософію, мислення і інше...
 • Нова наука матиме на меті тільки гуманні цілі і гуманні методи впровадження та пошуку.
 • Планується вивчати життя на землі заради того, щоб вирішувати назріваючі проблеми перенаселення планети не шляхом уже існуючих програм по його скороченню. Вивчати космос, як біологічно невід’ємну одиницю, конструювати та можливе будувати апарати та станцій для життя поза межами планети.
 • Створити нові інтереси серед дітей, підлітків і інших категорій населення з метою донести до кожного інформацію та зацікавити у даній сфері діяльності, навчити полюбити життя, розвивати родинні зв’язки та моральну сторону особистості.
 • Започаткувати конкурси та гранти у цих галузях, давати змогу кожній людині взяти у них участь і заслужено отримати перемогу. Кошти на все будуть отримуватися саме із виробництва та можливих спонсорів.
 • Маємо ціль допомогати хворим, особливо онко.
 • Розбудовувати дитячі гуртки, табори, басейни, катки, обсерваторії, щоб кожна дитина мала змогу гармонічно розвиватися і бути корисною у майбутньому.
 • Розвивати село.
 • Пропагандувати серед людей мир та добробут. Недопустимість вирішення конфліктів шляхом причинення насилля.
 • Розбудовувати Україну, мову, традиції, цінності.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:55

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада