гурак

Гурак Денис

Вік
32
Київська
Київ
Біографія

Освіта:

 Юридична, має диплом бакалавра права з відзнакою Української академії зовнішньої торгівлі та магістра права (LLM) з Університету міста Амстердам, за спеціальністю "право Європейського Союзу".

У 2014 році закінчив програму міні-МВА у Міжнародному Інституті Менеджменту (МІМ- Київ).

2014-2017 р.р. - магістратура у Національні академії державного управління при Президентові України, Інститут вищих керівних кадрів, спеціальність: «Управління суспільним розвитком» 

Досвід роботи: 

 З 2005 по 2010 рік працював юристом, в т. ч. у міжнародних юридичних компаніях, де займався корпоративним, конкурентним, фінансовим правом та зовнішньою торгівлею.

З 2010 по 2014 рік працював директором «GMP/GDP Центру» Державної служби України з лікарських засобів, основною діяльністю якого є оцінка на відповідність стандартам GMP (Good Manufacturing Practice) іноземних фармацевтичних виробників, а також експертні, консультаційні та навчальні послуги - http://gmpcenter.org.ua. Разом з основною роботою займався питаннями міжнародної співпраці Держлікслужби, а також адаптації вітчизняного законодавства з регулювання обігу лікарських засобів в Україні до законодавства ЄС. Супроводжував приєднання України (в особі Держлікслужби) до міжнародної Системи співробітництва фармацевтичних інспекцій (Pharmaceutical Inspection Cooperation Scheme – PIC/S)

у 2010-2011 роках, а також підписання та ратифікацію Україною до Конвенції Ради Європи про протидію фальсифікації лікарських засобів та аналогічних злочинів, що несуть загрозу громадському здоров'ю (Medicrime Convention)

у 2011 та приєднання до Конвенції Ради Європи про розробку Європейської Фармакопеї

у 2012-2013, підписанні меморандумів про співпрацю Держлікслужби з регуляторними органами Китаю, Індії, Росії, а також EDQM (European Directorate for Quality of Medicnes and Healthcare) та USP (United States Pharmacopeia Convention. Брав участь та виступав у багатьох міжнародних форумах та конференціях присвячених регулюванню обігу лікарських засобів. Представляв Україну у складі офіційних делегацій у Раді Європи, Всесвітній організації охорони здоров’я, міжнародній Системи співробітництва фармацевтичних інспекцій та двосторонніх переговорах з іноземними країнами.

У 2014 році розпочав роботу у Державному концерні «УкрОборонПром», де на даний час обіймає посаду заступника Генерального директора із зовнішньоекономічної діяльності. До посадових обов’язків входить: координація зовнішньоекономічної, експортно-імпортної діяльності Концерну, участь у двосторонніх комісіях з військово-технічного співробітництва, представництво української оборонної промисловості у співпраці з НАТО, зокрема, є головою офіційної української делегації в роботі Промислово-дорадчої групи НАТО (NATO Industrial Advisory Group, NIAG), а також участь в інших міжнародних організаціях та заходах.

Посилання на повне резюме.

Державне управління
Ідея змін

Мета: Ідея повинна не лише об’єднувати українців як політичну націю  (що, по великому рахунку вже відбулось). Ідея, повинна створити спільноту людей, які підтримують однакові цінності. Людей, які розуміють, що прогрес та розвиток означають не лише покращення матеріального стану.

Цілі:

Основними короткостроковими цілями українців (України) є:

  • перемога у війні;
  • здійснення економічного прориву.

Складно заперечити, що без їх вирішення  будь-яке стратегічне планування майбутнього неможливе.

На даному історичному етапі ми повинні сконцентруватись на досягенні цих цілей, якщо хочемо, щоб держава не припинила існування.

Посилання на повну програмну мету.

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 18:32

Победа украинцам не нужна. По ту сторону фронта не враги. Только экономист это понимает. Автор не экономист.

Мазуренко Анатолій Прокопович

У відповідь до від

сб, 05/26/2018 - 09:17

Російські загарбники і проросійські колаборанти, посібники російських агресорів, які організували війну проти українського народу, тимчасово окупувавши частину території України, які вбили тисячі українських громадян-це військові вороги українців. Будь якому народу у війні необхідна перемога, а українцям, за підтримки світової спільноти, ще звільняти тимчасово окуповані Крим і окремі райони Донбасу. Хоча, звичайно, великою складовою боротьби українського народу проти російських окупантів будуть економічні успіхи України, а успіхів неможливо буде досягнути без ефективної боротьби з корупцією. Необхідні докорінні економічні реформи, реформа судової системи і т.д.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 14:33

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада