u

Гуріна Ольга

Вік
48
Київська
Київ
Біографія

Народилася в м.Ізюмі, Харківської області 11.08.1970р.

Батько – Літвінов Іван Іванович, заслужений журналіст України, колишній редактор газети

Мати – Літвінова Лариса Петрівна колишня вчителька россійської мови і літератури.

В 1987 році закінчила СШ№1 в м.Ізюмі і поступила в ХПІ. В 1993р. закінчила ХПІ і отримала диплом інженера-механіка.

З 1993-1997р. працювала на Заполяр’ї у п.Ямбург, Надимського району, інженером.

Пропрацювала 5 років у суворих умовах Крайньої Півночі, там сама заробила собі на 2 кімнатну квартиру у Києві і з 1997 року по сьогоднішній день живу у Києві.

Київ не дуже дружелюбно мене зустрів, адекватної роботи на свої здібності я знайти не змогла, тому з 1999 року почала займатися підприємницькою діяльністю.

Ніякого стартового капіталу для ведення бізнесу у мене не було, тому свій бізнес я починала майже з нуля.

Скажу Вам, що бізнес в нашій державі тримати – це велика школа життя! За ці 18 років ведення бізнесу я багато чого побачила, багато чому навчилася і хочу сказати, що ті люди, які мають навіть маленький бізнес, це сміливі й відповідальні люди.

Я стала керівником невеликого колективу своїх продавців, тобто навчилася керувати людьми. А також зараз я отримала фінансову незалежність, яка дозволила мені тепер присвятити своє життя своїм власним інтересам і захопленням. Я маю благополучну сім’ю, чудового чоловіка, двох дітей.

Тепер я з задоволенням займаюся своїм особистісним і духовним зростанням і бачу в цьому глибокий сенс.

Я отримала знання в області психології, маю міжнародний сертифікат консультанта з Позитивної психотерапії, це дуже відома Всесвітня Ассоціація, яка є фахівцями і експертами в області людини взагалі, її проблем, а також відносин, взаємовідносин на всіх рівнях, починаючи з відношення до себе, відносин в сім’ї, в колективі, в суспільстві, в державі, між державами і т.і.

Зараз я практикуючий психолог-консультант, який допомагає людям адаптуватися до життя, легко і екологічно вирішувати свої проблеми, виходити з конфліктів, я вчу і треную людей не тільки адаптуватися до існуючого способу життя, а навіть міняти свій спосіб життя і свою реальність, брати відповідальність за все, що відбувається з людиною.

 

 

Освіта
Державне управління
Соціальний захист
Ідея змін

Моя ідея полягає в тому, щоб починати розвивати свідомість і впевненість в собі української спільноти. Цей шлях не швидкий, але дієвий і обов’язково дасть свої результати. Щоб закласти фундамент успішного розвитку країни, треба не менше п’яти років, але потім почнеться стрімке зростання!

Який є вихід?

1. Запровадити дії на державному рівні, аби піднімати самооцінку людей, а саме:

Суворий контроль за телебаченням - це майже єдиний ЗМІ, для більшості громадян, тому що газети і журнали люди вже практично не купують. Хто повинен його здійснювати? Психологи!!!

2. Починати виховання нації зі старшокласників, запровадити учбову програму «В доросле життя легко», де розповісти про «Таємниці світозбудови», як люди розраховуються перед всесвітом за свої погані вчинки! Ця програма відрізнятиметься за форматом від інших уроків у школі, вона викладатиметься як дискусія між тренером и учнями.

3. Популяризувати професію психолога і психотерапевта в Україні на державному рівні. Оздоровити суспільство допоможе позитивна психотерапія.

Посилання на повну програмну мету.

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада