гуйда

Гуйда Оксана

Вік
45
Полтавська
Кременчук
Біографія

Освіта: 

2015 - Міжнародна академія для керівних кадрів (м. Гуммерсбах, Федеративна Республіка Німеччина). Назва програми: "Strategic Planning"

2013-2014 рр. - Інститут Політичної Освіти (м.Київ);

Robert Shuman Institute (м. Будапешт, Угорщина) Назва програми:  Майстерня Європейської Політики. Курс теоретичних і практичних занять та стажування в країнах Європейського Союзу.

2012 р. - The Open World Leadership Center (м. Вашингтон; м. Олімпія, штат  Вашингтон, Сполучені Штати Америки). Назва програми: "Open World Program: Управління місцевими громадами".

2011 - Рада Європи (м.Страсбург, Французька Республіка). Назва програми: Summer University for Democracy.

2010 - 2011 - Українська школа Політичних Студій (м. Київ). Курс теоретичних і практичних занять та стажування в міжнародних організаціях.

2007-2010 рр. - Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (м. Харків). Аспірантура. Спеціальність: "Механізм державного управління".

1996 - 2000 рр. - Харківський Національний Університет ім.В.Н. Каразіна (м. Харків). Аспірантура. Спеціальність: "Соціологія культури, науки та освіти"

1991-1996 рр. - Харківський Державний Університет (м.Харків). Освітньо-кваліфікаційний рівень: спеціаліст, кваліфікація: соціолог, викладач соціологічних дисциплін. спеціальність: "прикладна соціологія"

Досвід роботи (у т.ч. громадської): 

2017-2018 рр. - громадська організація "Кременчуцький антикорупційний центр". Посада: голова

2015 - 2017 рр. - департамент праці, соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, відділ по роботі з демобілізованими учасниками АТО та внутрішньопереміщеними особами.

2013 - 2015 рр. - член ініціативної групи по створенню Політичної партії "Сила людей"; балотувалася від партії до Верховної Ради України, міської та обласної рад. Брала участь у виборах на посаду міського голови м. Кременчука.

2010 - 2015 рр. - депутат Кременчуцької міської ради VІ скликання. Секретар комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства та дитинства, заступник голови секретаріату міської ради. 

2007 - 2015 рр. - член виконавчого Комітету Крюківської районної ради міста Кременчука Полтавської області. Посада: заступник голови.

2006 - 2010 рр. - депутат Крюківської районної ради міста Кременчука Полтавської області V скликання.

2006-2007 рр. - голова депутатської комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування (до обрання на посаду Заступника голови ради)

з 2014 - ГО "Центр громадської експертизи діяльності органів законодавчої, судової та виконавчої влади". Співзасновник, член наглядової ради, експерт.

з 1996р. - НДГО "Незалежний центр соціальних технологій" (м. Кременчук). Співзасновник та дослідник.

1996 - 2015 рр.- Кременчуцький Національний Університет імені М. Остроградського. Кафедри: менеджменту; економіки; соціально-політичних наук. Посада: Старший викладач.

Посилання на повне резюме.

Правоохоронна система
Регіональні програми
Державне управління
Ідея змін

Мета: візуалізація корупції для здійснення соціальних ініціатив та зміни свідомості людей. Я зі своєю командою вже почала боротися з корупцією у своєму проекті «Кременчуцький антикорупційний центр». Тепер хочемо поширити наш досвід на інші регіони.

Яким чином працюватиме проект:

  • Ми виявляємо порушення законодавства в сфері корупції та робимо їх загальновідомими.
  • Ми візуалізуємо суму вкрадених коштів та пояснюємо, що на ці кошти можна було б зробити для громади, який соціальний проект можна реалізувати. Наприклад, ми бачимо безліч білбордів з проханням допомогти онкохворій дитині на вулиці, яку мають замостити плиткою на суму, яка в сотні разів перевищує вартість дясятка таких операцій. І аналіз тендеру показує, що суму ремонту завищена.
  • Ми робимо соціальні відеоролики та поширюємо через засоби масової інформації та соціальні мережі.
  • Ми подаємо документи до контролюючих органів та судів, потім візуалізуємо судовий процес у відеороликах.
  • Ми пропагуємо антикорупційний спосіб мислення та змінюємо свідомість людей.

Посилання на повну програмну мету.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 08:48

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:01

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:06

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада