Фото Гуз

Гуз Ганна

Вік
25
Київська
Київ
Біографія

Координатор з екологізації транспорту ГО Центр екологічних ініціатив «Екодія».

Загальний досвід

Тривалий досвід волонтерсва, логістична координація різноманітних заходів (акції, інформаційні тури, конференції форуми), членство в раді кліматичної мережі, що об’єднує навколо себе майже 30 громадських організацій.

Досвід роботи

Квітень - вересень 2014 р. - організаційна підтримка інформаційного туру «Енергонезалежність - наша спільна справа» на волонтерських засадах.

Вересень 2014 р. - серпень 2017 р. - асистент-логіст кліматичного та аграрного відділу Національного екологічного центру України.

Освіта

2009 - 2014 рр. - Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, Інститут природничо-географічної освіти та екології, бакалавр та спеціаліст у галузі «Екологія, охорона навколишнього природного середовища та збалансованого природокористування».

Посилання на повне резюме кандидата.

Екологія
Регіональні програми
Ідея змін

Цілі

Популяризувати громадський транспорт як більш екологічний вид пересування. Сприяти якісним змінам аби звільнити смуги для безперешкодного проїзду громадського транспорту.

Завдання

  • Інформування населення про вплив автотранспорту на довкілля та наявність і важливість смуг.
  • Контролювати та відстоювати якісні зміни на законодавчому рівні, у місцевих та національних політиках.

Шляхи реалізації

1. Залучення активістів до інформаційної та просвітницької діяльності.

2. Моніторинг належного виконання закону про парковки, який вступає в силу 27 вересня і допоможе звільнити смуги громадського транспорту від припаркованих авто.

3. Контроль  впровадження закону про автоматичну відеофіксацію адміністративних правопорушень на дорогах, що допоможе звільнити смуги громадського транспорту від проїжджаючих авто.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:23

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:00

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:07

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада