іонова

Іонова Наталія

Вік
60
Київська
Київ
Біографія

Освіта: Донецький інститут радянської торгівлі

Спеціальність: Бух. облік та аналіз госп. дільності

"Коли, в розділеному матерією свідомості, всі пазли збираються і займають кожен своє місце, повернувши поняттям їх початковий сенс і справжню суть, зливаєшся з Творцем, усвідомлюючи: - Я, нескінченний світ, Христос - Любов і Життя"

Посилання на повне резюме.

Екологія
Ідея змін

Мета та завдання проекту: Сприяти подоланню енергетичної, сміттєвої та корупційної залежності України: переробити сміття на енергію,  усунути підґрунтя для корупції у комунальній сфері, енергетиці, у владі, впровадивши вітчизняні винаходи, новітні технології та Інтернет/СМС голосування/опитування.

Цілі:

  1. Налагодити випуск та встановлення новітніх автономних приладів для опалення приміщень, спалення сміття та генерації електроенергії:
    1. плазмотронів  (автономні печі для безвідходного спалювання сміття та обігріву приміщень, що генерують електроенергію)

1.2       компактних реакторів холодного ядерного синтезу

1.3       Розглянути можливість випуску міні електростанцій (католайзерів) на 3Д принтерах та створення для цього нових робочих місць. 

2.1      зробити  електронне Інтернет/СМС голосування/опитування інструментом впливу на прийняття державних рішень,  виборів, референдумів, підв’язавши його до Реєстру індивідуальних податкових кодів (чи використавши будь який інший спосіб ідентифікації голосів), що дозволить виключити можливість карусельних голосувань та інших  порушень підрахунку голосів та значно!!! скоротити час та витрати на організацію будь яких виборів та референдумів.

2.2      організувати прозоре фінансування та звітність Національного проекту процвітання для України.

2.3      відкрити фінансову звітність підприємств і установ, що існують за рахунок обов’язкових платежів  населення і громад України та платників податків.

Посилання на повну мету.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 14:34

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 15:38

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 17:34

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]

для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада