1

Іванов Анатолій

Київська
Київ
Біографія

Освіта

1984-1986рр. - Тюменське  вище  військове  інженерно-командне училище ім.. генерала Прошлякова.
1996р. - Практичний курс менеджменту на АЕС, м. Гольфеш, Франція.
1995-1999рр. - Курси з підвищення кваліфікації топ-менджерів компанії Thomson СSF, Франція.
2001-2003рр. - Дніпродзержинський державний технічний університет, економіст-менеджер.

Досвід роботи

1987-1989рр. - директор СП «Элис Лак», Москва.
1989-1990рр. - голова кооперативу «Лабіринт», Дніпродзержинськ.
1990-1993рр. - президент комерційної фірми «Супер Маркетинг», Дніпродзержинськ.
1993-1995рр. - директор спільного україно-американського підприємства «Амитана» США, Сан-Франциско.
1995-1999рр. - керівник проектів групи Thomson СSF– SYSECA -  Ameliora, Франція, Париж (радник директора «Укрзовнішхімпром» Україна, Київ.
1999-2000рр. - радник Міністра транспорту України.
2001-2004рр. - директор представництва французької компанії «Ameliora» в Україні, Київ.
2004р. - директор з зовнішньоекономічних зв’язків ДП «Укрхімтрансаміак», Київ. З якого був звільнений у результаті рейдерського захоплення «донецьким кланом».
2004-2008рр. - директор представництва французької компанії «Амеліора» в Україні, Київ.
2008р. - директор «Інтерлогістик центр» Україна, Київ.
                                           

Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

Моя програмна мета: побудова держави, де конституційно закріплена національна ідея, котра будується на декларації прав людини та розбудові держави можливостей для кожного громадянина, незважаючі на його политичні або родинні звязки. 

Верховна Рада України є основою для демократичного здійснення влади через Уряд.

Виконавча влада має належити Уряду і партії чи партіям, які він представляє. Міністри представляють партії, які перебувають при владі. Міністр, який входить до складу Уряду, зобов’язаний відмовитись від права голосу у Верховній Раді, проте має мати право виступ.

Система органів самоврядування в Україні повинна дозволяти через своїх представників (депутатів і експертів) реагувати на проблеми, що виникають в економіці і суспільстві, забезпечуючи при цьому достатню стабільність законодавства, що повинне носити регламентуючий заборонний характер і діяти протягом всього терміну роботи даного скликання Верховної Ради, який прийняв цей Закон, (закон виноситься політичною партією(партіями), яка несе за нього відповідальність перед суспільством. А зміна або скасування закону можлива лише наступним скликанням ВР - Закон про живучість закону)

Це забезпечить відповідальність партії перед суспільством, а також надасть можливість перспективного планування підприємницької діяльності - верховенство закону, задеклароване в Конституції, а не постановою, чи роз'ясненням.

Основою для виходу із кризової ситуації є термінове прийняття Закону «Про прецендентне право», який гарантував би неминучість перемоги закону. Він забезпечить здійснення внутрішнього, опосередкованого і фактично незалежного контролю за діяльністю суддів та їх дотриманням діючого законодавства.  Закон надає право адвокатам звертатися до Вищої Ради юстиції.

Суттєво підвисити роль Вищої Ради юстиції в державі і суспільстві.

Другий етап вдосконалення роботи судової системи – є прийняття Закону «Про підсудність за територіальною ознакою».

Також нагальним є прийняття наступних законодавчих актів:

 • Закон про інститут кризового менеджменту.
 • Внесення змін до податкового законодавства.
 • Законодавче затвердження алгоритму бюджетного процесу.
 • Внесення змін до Закону «Про податок на додану вартість» (пункт 7.3) щодо вилучення нарахування ПДВ по першій події.
 • Законодавче затвердження єдиного рахунку ПДВ, а також компенсаційного фонду ПДВ.
 • Закон про обмеження прийняття законів, які збільшують витрати і зменшують доходи підприємств.
 • Зако­н «Про гарантії прожиткового мінімуму».
 • законодавчо закріпити витрати на лікарську допомогу старим та інвалідам, страхування від безробіття і на підтримку та регулювання цін на сільськогосподарську продукцію.
 • Внесення змін до чинного законодавство щодо розмежування відповідальності при складанні бухгалтерської звітності між керівником підприємства і компаніями, що спеціалізуються на бухгалтерському обліку.
 • Внесення змін до Закону «Про оплату праці» (стаття 23) щодо виплати заробітної плати виключно банківськими чеками. Зобов’язати банки проводити всі операції із чеками безкоштовно.
 • Законодавчо закріпити право місцевих органів самоврядування (мерії, громади) на першочергову купівлю нерухомості.
 • Зміни до порядку реалізації конфіскованого майна.
 • Законодавчо забезпечити фінансування програми маркування продуктів харчування.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Тищенко Олександр Олександрович

вт, 05/15/2018 - 00:21

Дуже великий обсяг. Проте, ціла низка вдалих ідей і рішень, як на мене, що матимуть позитивний результат. Головна перевага над іншими проектами - комплексність. Країну не змінити низкою проектів. Потрібні координальні зміни і в системі відбору кадрів і в законодавстві і в судовій сфері. Часу і надхнення та хай прийдуть перемоги.
СанСан

Іванов Анатолий Івановіч

вт, 05/15/2018 - 13:31

Дякую! Але прошу звернути увагу, що треба перебудувати, а ще простіше, побудувати нові відносини між Нацією і владою, кируючись принцепами справедливості і неможливості втручання будь якого рівня службовця, в алгорітм відносин, а головне - унеможливити погіршувати стан Людини, Родини, Громади, Нціі. А розписати це на декільках сторінках не можливо. Тому читайте, ставьте запитання, будем разом будувати нову Державу. На всі питання є відповіді, ця програма передбачає, майже, все.

Іванов Анатолий Івановіч

вт, 05/15/2018 - 13:33

прошу пробачити,ппропустив в слові Нація літеру а...Дякую

Пак Наталія Анатоліївна

ср, 05/16/2018 - 12:18

Дуже перспективний проект, прекрасна стратегія, яка в майбутньому ефективно посприяє росту та процвітанню економіки України та подоланню корупції! Підтримую!

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:02

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:26

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Ленів Юрій Миколайович

чт, 05/17/2018 - 19:15

Шановні лідери ! Нашій державі потрібна команда ефективних менеджерів , які в першу чергу зупинять корупцію і запустять економіку .Вперед ! З повагою , Юрій Ленів !

Іванов Анатолий Івановіч

пн, 05/21/2018 - 00:03

Пане Петро! Я всебічно підтримую об’єднатися навколо цієї цілі: перетворити Україну в процвітаючу державу. Цілком підтримую проведення з’їзду лідерів і висування кандидата в президенти... Але треба все, про що ми говоримо донести Народу, створити Націю Украінців, але , на жаль, медійні установи належать виключно олігархам.... Тому вони замовляють музику, а ми пробуємо попасти в такт, іхньоі музики, щоб донести мізерну долю необхідних пропозицій...І тільки від волі цих олігархів залежить, наскільки ми сможемо просвітити свою Націю, донести Народові, що є інше життя - заможне, радісне і справедливе..., що ми- інтелігенція, яку завжди знищували і боялися, можемо пояснити, як перетворити Україну в процвітаючу державу.
Я звертаюсь до всієі Украінськоі Інтелігенціі - виконайте своє історичне завдання - навчіть, поясніть, просвітіть свій Народ, допоможіть Народу стати Великою Нацією...Заложіть для наших нащадків фундамент Великоі Держави можливостей для кожного громадянина, незважаючи на його політичні або родинні звязки.
Моя Программа була надана всім політичним партіям, але вони не хочуть будувати Державу, в якій жоден держслужбовець, жоден міністр і президент не зможуть, в ручному управлінні, керувати, а тим більше грабувати. Ми можемо за сто днів мати інший Державний устрій...Вже сьогодні можна мати мінімальну пенсію сто євро і газ по 180 дол.США. .... Моя програма більш ніж на тисячі сторінках, але дуже " розумні" державотворці пропонують надати іі не більш, як на двох сторінках... на скільки це можливо-робіть висновки самі. Тому я прошу... навчайтесь, розбирайтесь і аналізуйте самостійно, бо ми знаємо, що: "спасение утопающих - дело рук самих утопающих"( Ильф и Петров "Золотой Теленок").

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада