Моя програмна мета: побудова держави, де конституційно закріплена національна ідея, котра будується на декларації прав людини та розбудові держави можливостей для кожного громадянина, незважаючі на його политичні або родинні звязки.
Верховна Рада України є основою для демократичного здійснення влади через Уряд.
Виконавча влада має належити Уряду і партії чи партіям, які він представляє. Міністри представляють партії, які перебувають при владі. Міністр, який входить до складу Уряду, зобов’язаний відмовитись від права голосу у Верховній Раді, проте має мати право виступ.
Система органів самоврядування в Україні повинна дозволяти через своїх представників (депутатів і експертів) реагувати на проблеми, що виникають в економіці і суспільстві, забезпечуючи при цьому достатню стабільність законодавства, що повинне носити регламентуючий заборонний характер і діяти протягом всього терміну роботи даного скликання Верховної Ради, який прийняв цей Закон, (закон виноситься політичною партією(партіями), яка несе за нього відповідальність перед суспільством. А зміна або скасування закону можлива лише наступним скликанням ВР - Закон про живучість закону)
Це забезпечить відповідальність партії перед суспільством, а також надасть можливість перспективного планування підприємницької діяльності - верховенство закону, задеклароване в Конституції, а не постановою, чи роз'ясненням.
Основою для виходу із кризової ситуації є термінове прийняття Закону «Про прецендентне право», який гарантував би неминучість перемоги закону. Він забезпечить здійснення внутрішнього, опосередкованого і фактично незалежного контролю за діяльністю суддів та їх дотриманням діючого законодавства. Закон надає право адвокатам звертатися до Вищої Ради юстиції.
Суттєво підвисити роль Вищої Ради юстиції в державі і суспільстві.
Другий етап вдосконалення роботи судової системи – є прийняття Закону «Про підсудність за територіальною ознакою».
Також нагальним є прийняття наступних законодавчих актів:
- Закон про інститут кризового менеджменту.
- Внесення змін до податкового законодавства.
- Законодавче затвердження алгоритму бюджетного процесу.
- Внесення змін до Закону «Про податок на додану вартість» (пункт 7.3) щодо вилучення нарахування ПДВ по першій події.
- Законодавче затвердження єдиного рахунку ПДВ, а також компенсаційного фонду ПДВ.
- Закон про обмеження прийняття законів, які збільшують витрати і зменшують доходи підприємств.
- Закон «Про гарантії прожиткового мінімуму».
- законодавчо закріпити витрати на лікарську допомогу старим та інвалідам, страхування від безробіття і на підтримку та регулювання цін на сільськогосподарську продукцію.
- Внесення змін до чинного законодавство щодо розмежування відповідальності при складанні бухгалтерської звітності між керівником підприємства і компаніями, що спеціалізуються на бухгалтерському обліку.
- Внесення змін до Закону «Про оплату праці» (стаття 23) щодо виплати заробітної плати виключно банківськими чеками. Зобов’язати банки проводити всі операції із чеками безкоштовно.
- Законодавчо закріпити право місцевих органів самоврядування (мерії, громади) на першочергову купівлю нерухомості.
- Зміни до порядку реалізації конфіскованого майна.
- Законодавчо забезпечити фінансування програми маркування продуктів харчування.
Посилання на повну програмну мету кандидата.