Іванова Ольга

Іванова Ольга

Вік
32
Київська
Київ
Біографія

Досвід роботи

  • По сьогодні 2018р -ТОВ «Альтаїр Україна», директор;

  • Грудень 2013р.засновник, директор ТОВ «Альтаїр Україна»;

  • Липень 2013р. ФОП митні послуги; Чквень 2013-2009рр.

  • ТОВ «ЕКО-Лоджистік», ТОВ «Сілако-Сістемз», менеджер про роботі з митницею; 2

  • 009-2008рр. ВАТ «Фармак» помічник митного брокера; 2008-2007рр.ТОВ «Кофе Хауз» касир першої категорії;

Екологія
Ідея змін

Мета

Забезпечення функції контролю мінекобезпеки над сортуванням, винесенням та вивезенням, переробкою та функціонуваннями підприємств, що переробляють сміття.

Завдання

По-перше забезпечення населення всім необхідним для сортування сміття в тому числі інформацією як це правильно робити і чому це необхідно, обов’язково проводити соціальну рекламу, агітацію та заохочення населення до сортування і необхідності розподілу сміття. Забезпечити сміттєвими пакетами кожного громадянина, забезпечити вивіз сміття без перешкод та регулярністю, оскільки ця функція включно сплачується з оплатлю ЖКХ, проконтролювати функціональність і дієвість, або винести сплату за вивезення сміття, як окрему необхідну сплату за вивезення, переробку, функціонування системи розподілення сміття.

Обов’язкове заохочення до розподілу сміття школярів, за розподілення сміття нагороджувати шкільним спортивним інвентарем, оновлення шкільної території, та шкільних залів і класів, індивідуальне заохочення підлітків до сортування сміття, а головне безперервне пояснення, того на скільки є важливим і необхідним сортування і правильна поведінка із сміттям.

По-друге внесення змін щодо контролю, службовими особами мінекобезпеки, оскільки це є їхнім прями обов’язком забезпечити життя кожного українця екологічною безпекою, що є не можливим без контролю кожного двору, мікро району, району контроль над населенням, що до сортування та викидання сміття в окремі облаштовані баки, а саме Папір, Пластик, Скло, Метал.

По-третє. Потрібно встановити постійний інспекторський нагляд за викидами розподіленого сміття, встановити, як заохочувану систему знижки на комунальні послуги, грошові компенсації за зразкове сортування та викидання сміття, так і обов’язкові штрафи за змішування сміття і не правильне фасування та викид такого сміття, при чому штраф має будити таким, щоб відбивав усяке бажання порушувати будь-яке змішування сміття і його викидання.

Кобзар Сергей Александрович

вт, 05/08/2018 - 23:37

Мусорные заводы должны справляться. Не обязательно создавать комиссию. Достаточно переложить эту функцию на спецслужбу. В минфине полно дармоедов.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:50

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада