Ізраілик

Ізраілик Іван

Вік
25
Чернівецька
Місто
Біографія

Я, Ізраілик Іван Андрійович, народився 11 вересня 1993 року в селищі міського типу Глибока.

Як і всі дітки, ходив до дитячого садочку, де мені дуже подобалось, потім пішов до школи в Глибоцький ліцей. Будучи в підготовчій групі в садочку, я почав займатись народними танцями в НААТ "Ізвораш".

За час навчання розвивався в різних напрямках. Мені подобалось відвідувати найрізноманітніші гуртки, починаючи від бісероплетіння закінчуючи рукопашним боєм. В 7-му класі мені подарували музичну апаратуру, а саме: дві потужні колонки, підсилювач та фільтр частот, за допомогою паяльника я виготовив шнур 3,5 міні-джек і почав грати дискотеки в класі. Завуч по виховній роботі та хлопці, які на той час займались озвученням шкільних вечорів, ярмарків, лінійок та різних свят, запропонували мені піти і вчитися до них, аби потім піти на заміну їм. Звісно ж я пішов, в результаті вдосконалив свої навички і почав цим підзаробляти в ресторані .

В дитинстві я дуже любив щось нове, невідане для мене і завжди намагався це опанувати.

Проект "Нові Лідери" дає мені шанс реалізувати всі свої дитячі мрії, і за допомогою них вивести регіон та країну з темної печери, або ж просто засвітити світло в ній!

Спорт
Ідея змін

Моя програмна мета 

Проект "Турнічки"

Проект є стратегічним, спрямованим на оздоровлення нації без домішок таких як : дорогі спортзали, недешеве спортивне харчування, байдужі тренери. Перспективне бачення – здорове покоління. Викорінення шкідливих звичок – паління, алкоголізм, наркоманію. Проект не потребує колосальних сум на свою реалізацію, але він має всі шанси стати успішним поштовхом на зразкове перетворення робочої нації в спортивну та здорову зі світлим майбутнім! За допомогою масового залучення людей до спорту, можна здобути покращення у всіх сферах суспільного життя. 

Шляхи реалізації

  • Збір та обробка інформації по місті Чернівці про місця, де можна займатись спортом задарма. (шляхом проведення соціальних опитувань та відвідування шкіл, спортивних та дитячих зон в спальних районах )
  • Висвітлення в ЗМІ реальної картини стану спортивних та дитячих майданчиків.
  • Підбір спонсорів. 
  • Набір спортгідів.
  • Демонстрація планів перебудови та реанімації спортивних та дитячих майданчиків.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

                

Шородок Анатолій Олегович

вт, 05/15/2018 - 22:48

Мій голос за вас, адже спорт повинен просуватись! Надіюсь , у вас все вийде!

Холодницький Роман Андрійович

чт, 05/24/2018 - 08:16

Шановний Іван Андрійович, ознайомившись з вашим проектом, я повністю перейнявся теперішньою проблемою суспільства і прийняв рішення голосувати! Надіюсь у вас все вийде, адже спортивне зайняття так закинуто в сьогодень. Я вірю, що у вас все вийде!

Мостовий Віталій Валерійович

сб, 05/26/2018 - 09:49

Підтримую на всі 100% , ми втратили себе в міру відсутності умов, тоді хочаб збудуємо майбутнє вже своїм дітям!
Щоб не повторити помилки наших батьків.
П.С: Традиційних гоп друзів, що тусять на майданчиках, за порушення адмін , притягувати до громадських робіт, а не виписувати ці смішні протоколи по 80грн. В такому випадку будуть додаткові руки для будівництва чи дотримання порядку на цих же майданчиках!

Ізраілик Іван Андрійович

У відповідь до від

сб, 05/26/2018 - 22:16

Дякую за підтримку !
Ідея запропонована вами напрочуд геніальна і перспективна !

Холодницька Марта Андріївна

сб, 05/26/2018 - 12:21

У світле майбутнє , потрібно йти з світлими думками та чистою головою...! Я на всі 100% підримую Вашу кандидатуру , адже саме СПОРТ допоможе відкинути лінь і діяти впевнено досягаючи бажаних цілей .
Успіху Вам!!!

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада