Качан

Качан Євген

Вік
30
Київська
Біла Церква
Біографія

Досвід роботи

Листопад 2015 р. - сьогоднішнй день - супервайзер команди з продажу (м. Біла Церква) у кондитерській компанії "АВК" і "Чумак" FMCG.

Червень 2015 р. - жовтень 2015 р. - керівник відділу продажів у ТОВ «Транс Стоун».

Жовтень 2012 р. - травень 2015 р. - територіальний менеджер у ДП «Лакталіс-Україна».

Вересень 2010 р. - жовтень 2012 р. - керівник команди з продажів «САН ІнБев Україна».

Листопад 2008 р. - червень 2010 р. - територіальний представник ТОВ «Торговий Дім «ЛІНОМ», офіційний дистриб’ютор компанії «Shell East Europe Company Ltd».

Освіта

У 2010 році закінчив міжрегіональну академію управління персоналом, згодом інститут міжнародних відносин та лінгвістики. Спеціальність: менеджмент ЗЕД. Кваліфікація: спеціаліст.

Стратегічні
Ідея змін

Мета:

Створення інвестиційної компанії, із представництвами у всіх регіонах країни. Залучення коштів від населення на інвестиційні проекти у регіонах і на всеукраїнському рівні.

На основі акціонерного товариства, де кожен є інвестором і отримує дивіденди. Компанія вкладатиме кошти у розвиток виробничих підприємств, малого і середнього бізнесу у регіоні і на національному рівні. 

Проблематика: 

На сьогоднішній день існує велика проблема у фінансовій грамотності і соціальній відповідальності населення. Населення не має можливості накопити кошти на пенсію і не розуміє, у що можна вкласти кошти, щоб не бути знову пограбованим. 

Ідеї:

  • Створити інвестиційну компанію з прозорою структурою, де кожен інвестор матиме змогу бути частиною розвитку бізнесу у власному регіоні.
  • Отримувати фінансову звітність компанії кожен квартал із виплатою дивідендів. Голосувати за майбутні проекти.
  • Відродити фінансову грамотність та соціальну відповідальність кожного не байдужого.
  • Створити нові робочі місця, працювати не тільки на когось, а і розуміти, що від успіху проекту залежить і твій дохід.
  • Розвиток малого і середнього бізнесу у регіонах.
Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:09

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада