1

Каліновський Вадим

Вік
30
Київська
Київ
Біографія

Народився 22 травня 1987 року у Бердичеві Житомирської обл.

Навчався у школі № 10. Закінчив у 2005 році.

За час навчання у школі займав призові місця на міській олімпіаді з хімії, а також призові місця з плавання та баскетболу.

У 2005 р. вступив до Київського національного університету культури і мистецтв на факультет державного управління.

В 2010 р. закінчив університет. У 2011 почав будувати телекомунікаційну компанію "Інтека-зв'язок".

Беру участь у громадському житті суспільства.

Державне управління
Ідея змін

Моя програмна мета: реформування державного устрою та створення нової держави орієнтовану на експансію космосу. Термін 5 років.

Цілі

1. Реформування податкової системи.

2. Реформування судебеної системи. 

3. Реформування збройних сил. 

4. Реформування медичної сфери.

5. Реформування освіти. 

6. Реформування наукової галузі. 

7. Реформування та зменшення держ апарату (реформування законодавчої та виконавчої влади влади).

8. Розвиток економіки країни. 

9. Збільшення населення країни. 

10. Реформування пенсійної системи. 

Шляхи реалізації 

1. Введення самостійної декларації доходів громадянами. Звільнення або перевірка усіх існуючих працівників податкової служби. А також створення нової податкової служби із громадян, які не працювали або пройшли перевірку за їх статками. Введення державної цифрової валюти, а також повна відмова від паперових грошей через 5 років. Відкрита база даних всіх податків громадян. Створення єдиного податку 10%( але через 20 років перехід на 5%) від остаточного продажу товару або послуги. А також галузі, які не оподаткуються: ІТ сфера, космічна галузь, с/г. Термін 3 роки.

2. Звільнення та утримання всіх судів України (поки не пройдуть перевірку). Нових суддів брати українців із закордонною освітою. Та створення експрес-курсів для нових кадрів. Всі справи мають бути відкритими для громадськості. Термін 1 рік.

3. Просто беремо швейцарську систему. У нашому випадку нам потрібно мати постійно діючих 100000 війскового складу. В основному, це повинні бути війска ПВО, десентні, ракетні, а також як мінім 6000 льотчиків. Також беспілотна авіація в пріоритеті Зміна війскової доктрини. Відміна срокової служби, та введення 2-3 недільного навчання( по швейцарскій системі). Модернізація та оновлення всієї техніки. Створення ЧВК під контролем держави. Термін 5 років. Найголовніше в ВСУ буде життя українця.

4. Введення обов'язковой страхової медецини, зменшення державних лікарень але фінансування їх на 100%. Спрощення реестрування, нових приватних лікарень. Введення фіксованої суми, річної безкоштовної мед страховки для пенсіонерів та дітей до 16 років. Змінна усього адміністративного адміністративно-керуючий посад в мед. сфері. Керівництвов лікарень мають займатися менеджери. Термін 5 років.

5. Заміна усіх посадовців в освітянській сфері, а також значне зменшення посад. Введення приватних да державних шкіл( кількість буде зменшена, але будуть фінансуватися на 100%). Школами будуть керувати менеджери, а не педагоги. Відмова від оцінок в школі, а введеня рейтингів, які будуть включати масу аспектів соц. життя учнів( інтереси, досягнення). Введення навчання за допомогою ігор, вебінарів, менторства. Оцінка здатностей учнів, та максимальне створення умов для їх розвитку. А також введеня спец. школ в яких будуть вчитися, жити і виховуватися майбутня політична еліта країни. Ці діти повинні знати лише що їх ціль це розвиток країни( тому в основному це будуть діти з інтернату, а такод діти за бажанням батьків). Зменшення кількості вищих навчальних закладів. Та створення спец курсів, замість стаціонарного начання, для професій які не потребують високої кваліфікації. Впровадження в вишах стимулювання для само розвитку, а також провадження загального рейтингу, замість оцінювання. Всім ректорам да директорам шкіл провести перевірку за їх статками. Максимальний термін 5 років.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:05

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада