1

Калугін Дмитро

Вік
29
Дніпропетровська
Апостолове
Біографія

У 2003 році вступив до Донецького будівельного технікуму, по закінченні якого у 2007му отримав освіту техніка-будівельника.

У тому же році влаштувався до донецького БТІ, де працював техніком 2-ої категорії до 2009-го.

Із 2009 по 2013 здобував ступінь спеціаліста (заочно) у Донбаській Національній Академії будівництва та архітектури.

У 2010 році працевлаштувався до ТОВ "ДЦ Україна" (нині мережа магазинів Watsons) комплектувальником товарів.

У 2014р. після пережитого бомбардування вирішив з вагітною дружиною перевестись до будь-якого іншого магазину мережі на території мирної України. Рідний дім зараз, на жаль, знаходиться на території бойовиків.

Так ми опинились на Дніпропетровщині у місті Апостолове, де в 2015-му році в мене народилась донечка. Також , у цьому році мене підвищили до керуючого магазином.

Зараз ми втрьох у статусі переселенців живемо у зйомній однокімнатній квартирі.

Екологія
Ідея змін

Моя програмна мета: донести до відома міських адміністрацій маленьких міст, що пристосована до сільсько-господарських використань земля може давати прибуток. Довести важливість раціонального використання природних ресурсів та розвитку екологічно безпечних шляхів до енергонезалежності України на конкретних прикладах виробництва біопалива, які я мрію втілити в життя

Натхненням для моєї програми став випуск новин по телебаченню (десь у 2010 році), де агрономи із Рівненської області довели, що вирощування енергетичної верби дуже перспективна справа для економіки країни та екології вцілому. Є докази, що ця справа дуже рентабельна, але з'явився парадокс - ніхто не зацікавився цією ідеєю та не інвестував у таку важливу галузь, як енергозбереження.

Кошторис до моєї мрії я не зможу зробити без допомоги більш досвідченних осіб у галузі вирощування біоекологічних культур.

Я готовий власними руками висаджувати, прополювати і збирати біопаливо для того, щоб моя країна була найкращою! Обіцяю!

Я зможу допомогти, лише почавши цю справу з маштабів однієї родини або невеликої вулиці. Мої однодумці з Рівненщіни не змогли втілити свої мрії в реальне життя, бо, на мою думку, не врахували співвідношення маштабів власного виробництва до вибагливих вимог сучасного маркетингу.

Для розвитку моєї ідеї додаткові кошти не потрібні, програма децентралізації покриє всі витрати, якщо я зможу достукатися до міськадміністрації. Для цього я розраховую на Ваші медіапотужності.

На цей момент можу стверджувати, що садженці ековерби коштують від 35грн до 100грн за 100шт. За моїми підрахунками, на один гектар землі потрібні від 18 до 40 тисяч садженців. Максимальний урожай буде вже за 2 - 3 роки після висадки. Будемо реалістами: доки власники земельних ділянок не відчують прибуток від біопалива, реальні ринкові ціни на виготовлення та збуток цього ресурсу передбачити неможливо.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:37

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:17

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:36

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада