Калюжна Юлiя

Калюжна Юлiя

Вік
25
Одеська
Одеса
Біографія

Освіта:

Музичне училище ім. Глінки. Середня спеціальна, з 09.2008 по 06.2012

Харківський Національний Університет Мистецтв ім.Котляревского. Вища, з 09.2012 по 06.2016.

Пройшла курс акторської майстерності, танців. Володію музичною грамотою, граю на фортепіано.
Кваліфікація «Концертно-камерний виконавець», «Викладач вокалу».

Робота:

Викладач вокалу, музичний керівник
з 10.2016 по теп. час
Розумна бджілка, Одеса (Школа раннього розвитку)

Музичний керівник
з 09.2016 по теп. час
Корпорація "Почемучки", Одеса (Дитячий садок)

Музичний керівник
з 08.2016 по теп. час
Бебі Ейнштейн, Одеса (центр розвитку)

Репетитор з вокалу
з 05.2014 по теп. час (2 роки 10 місяців)
репетитор з вокалу, Нікополь
працювала з дітьми (5-14 років), дітьми з обмеженими можливостями

Освіта
Соціальний захист
Ідея змін

Як свідчать статистичні дані, щорічно прослідковується тенденція до збільшення народжуваності дітей, які мають ті чи інші порушення психофізичного розвитку різного ступеня тяжкості. У зв'язку з цим, сучасні технології корекційної допомоги вимагають постійного розширення та вдосконалення. У сьогоднішніх умовах дошкільної освіти особливого значення набуває пошук ефективних інноваційних шляхів підготовки дітей з порушеннями у розвитку дошкільного навчання.

В нашому навчальному просторi ми бачимо рiзнi, iнодi дiаметрально протилежнi уявлення про те, як здiйснити iнклюзiю. На жаль, як не було, так i немає стратегiчного планування iнклюзивного процесу, котрий дозволив би інтегрувати iнклюзiї в Українi.

Я пропоную:

  1. Збiльшити кiлькiсть центрiв, де вiдбувається надання системної допомоги дiтям з особливими потребами.
  2. Започаткувати централiзоване навчання спецiалiстiв з iнклюзiї.
  3. Забезпечення високої кваліфікації лікарів-дiагностiв (це стосується постановки дiагнозу на раннiх стадiях та оцiнування особливостей розвитку дiтей з обмеженими особливостями).
  4. Створити мережу корекційно-розвивальних центрів, які працюють професійно й грамотно, та адаптувати дiтей з розладом аутичного спектру до оточуючого середовища.
Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:23

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 12:44

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно всіх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл [email protected] для продовження комінікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада